Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Hobbi Kutyaiskola, Budapest....

Hobbi Kutyaiskola, Budapest. Ismered? Esetleg Kispest környékén kutyaiskolát?

Figyelt kérdés

Mi a véleményetek a Hobbi Kutyaiskoláról? Mennyi a kezdő foglalkozás alkalmanként? Elég messze van tőlünk, nem akarok esetleg fölöslegesen eljárni, úgyhogy várom a véleményeket, léci őszintén!

Ha pedig valaki ismer Kispest környékén kutyaiskolát, várom a linkeket, vagy nevet, kezdő képzés árát(sajnos fontos, mert egyetemista vagyok :S), véleményeket :)!


2010. jan. 8. 01:06
 1/10 anonim ***** válasza:
Hol laksz(kerület)? Én a pestlőrincibe járok. Ot az alap 30.000, ivartalanított kutyiknak 20.000, menhelyről örökbefogadottaknak 15.000, ivartalanított és menhelyről örökbefogadott kutyiknak, pedig 10.000. Valahogy így. Ivartalanítottnak csak az számít, akinek van erről igazolása és örökbefogadottaknak, pedig erről kell igazolás.
2010. jan. 11. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
2010. jan. 11. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:

[link]

telefon-e-mail és minden kérdésedre választ kapsz

2010. jan. 11. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Én is jártam a kutyámmal a happy dog-ba. Semmit nem tanult. Végül váltottam a Pestlőrincire. Van agility, amit a kutyám imád, levezetheti a felesleges energiáit és én is megtanulom irányítani a kutyát.
2010. jan. 11. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Mert neked nem vált be, nem biztos, hogy másnak sem. Iskola választás előtt el kell menni minél több helyre, végig nézni egy napot. Akkor lesz viszonyítási alap és lehet dönteni.
2010. jan. 11. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Nekem nem vált be.Semmit se tanultak és az ára is eléggé drága volt.2 kutyámmal váltottunk a Pestlőrincire na és 1 év alatt mindent megtanultak ami az alap.:) Ajánlomm a pestlőrinci-t
2010. jan. 12. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

A kutyaiskolában a gazda tanul, aki aztán megtaníthatja a kutyáját, több mindenre. Olyan iskolát kell választani, ahol a te nyelveden, a te kutyádra szabottan mondják el , mivel jutsz előre. Kerületenként két-három kutyaiskola is van. Pestlőrincen is van kettő, Köbányán három, Kispesten nem tudok, de hozzá közel ,Pesterzsébeten szintén kettő. A tagdíj, a foglalkozások díjai jelentősen eltérhetneknek.

Agility a Happy Dogon is van.( télen lovardában,fedett helyen, így az messze van most Csömörön)

2010. jan. 12. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
XIX. ker.-ben lakom. Megtennétek, hogy írtok árakat is?
2010. jan. 14. 07:47
 9/10 anonim ***** válasza:
Erre gondolsz? [link] Mi ide járunk, csak ajánlani tudom, nagyon jó. A kezdő engedelmes 1800 Ft/ alkalom, a haladó (ha van éppen, most nincs) és az agility 1000 Ft/alkalom. Kezdőben lehet bérletet venni, nem tudom, mennyibe kerül, mert amikor még mi is kezdők voltunk, még nem volt bérlet.
2010. jan. 16. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:

Felhívnám mindenki figyelmét, hogy több téved is van a válaszok között a lőrinci kutyaiskolára vonatkozóan.

A MEOE Pestlőrinci Kutyakiképző Iskolájának tagdíja soha nem került ennyibe, ezen az iskolán nem tanfolyamdíjat, hanem havi tagdíjat kell fizetni, ráadásul közel sem ennyit.

Nincs kedvezmény a tagdíjból aszerint, hogy egy kutya fajtatiszta vagy keverék, mentett vagy vásárolt, ivartalanított vagy sem.

Lentebb egy másik válaszoló azt írja, a mi iskolánkra jár, többek között agilityizni is. A PKKI-n már több éve nincsen szervezett agility foglalkozás, szóval ez egyszerűen nem igaz.

Kiváncsian várom tehát a válaszolóktól, hova is járnak akkor ők pontosan iskolába? Mert hozzánk biztosan nem.

Honnan veszik a sok hülyeséget amit írogatnak? Mert tőlünk biztosan nem.

Ezúton pedig kedves válaszolók megkérlek titeket( ahogy privát üzenetben is megtettem), hogy javítsátok vagy töröltessétek a hozzászólásaitokat, mert vagy ti magatok sem tudjátok melyik iskolába jártok, vagy csak simán hülyeségeket írkáltok, ki tudja miért.


Üdvözlettel: Juhász Ildkó, MEOE PKKI

2010. jan. 28. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!