Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Napközben hova tegyem a csivavám?

Napközben hova tegyem a csivavám?

Figyelt kérdés
Nemrégen 3 hete vettem egy 8hetes csivavát most 11 hetes nagyon jól természetű. De a szüleim vásároltak neki egy 150cm/100cm-es ketrecet/kenelt és azt mondják ha nem vagyok itthon akkor tegyem be a ketrecében mert minden felé engem keres és mindenhová felugrál és mindent megrág. persze így nyáron ha elmegyek és nem viszem magammal akkor kb 2/3 órát vagyok távol. mit tegyek?

2014. júl. 14. 11:50
 1/10 anonim ***** válasza:
4%
a táskádba mert az cuki és trendi
2014. júl. 14. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
59%
Nem tudsz kutyabiztossá tenni egy helyiséget? A szobádat, esetleg a konyhát vagy előszobát? Oda becsukhatnád, amíg nem vagy otthon, emberségesebb, mint ketrecben tartani. Csak figyelj, hogy legyen friss ivóvize meg ne legyen nagyon melegben.
2014. júl. 14. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Szoktasd be a ketrecbe. Ilyen kicsit hamar lehet.
2014. júl. 14. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Én jó dolognak tartom napi 2-3órára a kennelt.
2014. júl. 14. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
Ott kapjon enni mindig. Később akár nyitva is lehet az ajtaja. Szeretni fogja, mert az lesz a kuckója.
2014. júl. 14. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
Rendesek a szüleid. Ha anno én vettem volna kutyát, amikor még a szüleimmel laktam, akkor kb. az erdőben kellett volna élnem az életem, amíg a kutya él. Nem örülnék a kennelnek sem, de ha nincs más megoldás, használd. Tedd neki szerethetővé.
2014. júl. 14. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Szoktasd be a kennelbe. Tedd be a kis takaróját, meg 1 db játékot, később egy rágcsát, amivel elvan, amíg te hazaérsz.
2014. júl. 14. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen mindenkitől a válaszokat remélem tetszeni fog neki..:)
2014. júl. 14. 13:55
 9/10 Szilvi & Argos ***** válasza:
Eleinte maradjon nyitva az ajtaja, ott kapjon enni. Játék, fárasztó séta után oda rakd be pihenni :) Így pár nap és megszereti...mielőtt magára hagyod 3 órára, még szoktasd ahhoz is, hogy otthon vagy, járkálsz, de ő a zárt ketrecben van...eleinte csak 2-3 percre, majd egyre több időre. Fontos, hogy SOHA ne engedd ki akkor, ha nyugtalan, sír és ki akar jönni!!! Csak is akkor, ha nyugiban fekszik
2014. júl. 14. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 zsuzsabazsa ***** válasza:
Különböző helyekre. Lehet a mikróba, kenyértartóba, mosógépbe, bárhová ahova befér.
2014. júl. 14. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!