Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Igaz hogy az acanától túl...

Igaz hogy az acanától túl gyorsan nőnek a kiskutyák?

Figyelt kérdés

2014. júl. 14. 13:36
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
milyen kutyád van? most mekkora?
2014. júl. 14. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 A kérdező kommentje:
golden retrieverem lesz kb 3 hét múlva:) kölyök, akkor lesz 9 hetes
2014. júl. 14. 14:36
 13/18 anonim ***** válasza:

Nálunk a purina pro plan vált be, kaptunk mellé az állatorvosunktól egy kalciumos készítményt, amit gyógyszertárban kevertek ki, olcsó is volt, és sokáig elég. A nevére sajnos már nem emlékszem... :/

Más kölyök táppal nincs személyes tapasztalatom.

2014. júl. 15. 00:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:
Nagytestű kutyát nem szerencsés 28-29%-nál magasabb fehérje értékű táppal etetni, mert baromi veszélyes. Amellett én is megjártam acanával, berendeltem egyből 18 kg-t mire érkezett a picúr, szépen ment is tovább a fajtamentésnek, mert csak rizzsel maradt meg a kutyában, olyan hasmenése volt tőle. Utólag több helyről is hallottam ezt, drága tanuló pénz volt.
2014. júl. 15. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:
nem a fehérjetartalom a lényeg, hanem hogy az a fehérje növényi vagy állati eredetű.egyébként nemrég végeztek pár kutatást erre vonatkozóan ahol azt hangsúlyozták hogy az energiatartalmat kell nézni nagytestű kölykök tekintetében, mivel ha túl magas az energiatartalom az veszélyt jelenthet. az energia pedig a fehérje+szénhidrát együttese. nem csak a fehérje számít...Mondjuk az acana puppy large fehérjetartalma 30 fölött van, az energia mégis csak 3400 benne ami nagyon jó.Sok tápban 4000 fölött van,hiába a fehérje csak 25. na ez az amitől gyorsan nőnek a kutyák. ennek ellenére tény hogy nem minden kutyának válik be az acana, nekem sem bírta az egyik kutyusom.
2014. nov. 4. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 A kérdező kommentje:
jaj azóta már megvan a kutyus, most lesz 5 hónapos, de örülök hogy még mindig írtok válaszokat:) Royal Canint kapott kb 1-2 hónapig, kicsit benéztük az elején az adagolást, de utána is nagyon megnyúlt, ezért átváltottunk Hillsre. Most ezt használjuk és úgy érzem beválik:)
2014. nov. 4. 20:01
 17/18 anonim ***** válasza:
Royal Canin úgyszintén egy nagy rakás f.s
2014. nov. 4. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:
Szerintem nincs baj a royallal vagy a hillsel. Tény hogy a royal ár érték arányban nem a legjobb, de nincs vele probléma.Sok embertől hallottam hogy nagyon nyújtja a kutyákat.
2014. nov. 5. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!