Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Ol éri meg jobban a kutyámnak...

Ol éri meg jobban a kutyámnak megvenni a cuccokat? Pl -fekhely -póráz/nyakörv. Stb Boltokban vagy neten?

Figyelt kérdés
2014. júl. 14. 18:27
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Neten. Ott nincs rajta a bolti áfa, meg x összeg felett ingyen házhoz viszik. Boltban megnézed milyen élőben, aztán megrendeled neten. Mi így csináljuk. Pl zoofast.hu vagy petissimo.hu ilyenek.
2014. júl. 14. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 drzsm ***** válasza:

Fekhelyet csinálj. Amekkora lesz a kutya, ahoz képest nagyobbat nyílván. Mosható anyagból ami nem szedi annyira a szőrt varratsz egyet és tömd ki szivaccsal. Olcsóbb is jobb is!!!

A többin alig spórolsz valamit ha netről rendelgeted. Főleg amig kölyök, úgy is kinövi. elhasználja, jó az olcsó nyakörv meg ilyenek. 1 év után majd úgy is szánsz jobb minőségre...

2014. júl. 14. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Neten is el lehet ám költeni vagyonokat! Én 90%-át webshopokból rendeltem a kutyámnak és nem volt olcsó mulatság. Ha jó minőséget veszel szinte teljesen mindegy hogy rendeled-e vagy bemész-e egy boltba! Tízezres különbségek nincsenek, max. pár ezret spórolhatsz. Ennek ellenére szerintem a webshopok jobbak. Sokkal jobb a valaszték mint pl. egy Alphazooban! Nekem a petnet.hu a kedvencem. Órákat el lehet tölteni a válogatással és általában ahogy megrendeled max 2 munkanapot kell várnod és szállítják is! Tényleg óriási a választék! Szoktam még ezekről is rendelni: zooplus.hu , petissimo.hu, abc-zoo.hu, kutyamania.hu, falatozoo.hu, acanashop.hu, allatijowebaruhaz.hu

Mindegyik megbízható és széles a választék! :)

2014. júl. 15. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!