Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Igaz, hogy a kutyák maguknak...

Igaz, hogy a kutyák maguknak választanak gazdát?

Figyelt kérdés
Kb. másfél hete hoztuk el a beagle kiskutyámat és annak ellenére, hogy egész nap én vagyok vele és én is etetem, úgy érzem a szüleimet jobban kedveli. Amikor csak ketten vagyunk a szobában akkor jól érzi magát velem is, de ha valaki más odajön már rögtön vele foglalkozik, mintha én ott se lennék. Ezt főleg akkor csinálja amikor az anyukám is otthon van. Olyan mintha őt jobban kedvelné, neki jobban örül amikor hazaér és mindig az ő ölébe akar feküdni. Ezt egy kicsit igazságtalannak tartom mert a családból csak én akartam igazán kutyát. Mitől van az, hogy másokkal barátságosabb? Lehet hogy én nem vagyok szimpatikus neki? :(
2014. júl. 15. 17:18
 1/5 anonim ***** válasza:
De ari vagy:) Olyan, mint a gyerekek. Akit ritkábban lát, pl. az apját, annak jobban örül, de nem szereti jobban. Attól még te vagy a kis gazdija, és téged szeret a legjobban, csak ha van érdekesebb dolog nálad, akkor inkább oda húz. Szüleidet nem látja ugyanis annyit!
2014. júl. 15. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Jól sejtem, hogy anyukád ad enni a kiskutyának? Mert pl ez is lehet egy ok :)
2014. júl. 15. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Csinálj vele olyan dolgokat amit csak együtt csináltok, kezd el tanítani. Ne csak szeretgesd, az nem elég. ;o) Sok sikert!
2014. júl. 16. 00:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Általában én szoktam etetni, de anyukám is adott már neki. Nagyon köszönöm a válaszokat! :)
2014. júl. 16. 12:25
 5/5 anonim ***** válasza:

Hát tudod ez még meg is fordulhat, ahogy írták többen.


Én foglalkozom a kutyával minden tekintetben, de örül minden családtagnak.


Viszont ha valaki játszani akar vele és én otthon vagyok hiába nem lát éppen nekem hordja oda a játékot és velem akar játszani:)

2014. júl. 17. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!