Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Ugye még nem fog meghalni a...

Ugye még nem fog meghalni a kutyám? :S (11éves)?

Figyelt kérdés

11 éves máltai selyemkutya (egyébként egy vásárosnaményi kenelből vásároltuk még ha ismeri valaki)


szegénykémnek elől már kihullottak a fogai ezért sokszor kint van egy picit a nyelve :( az egyik szemfoga elveszett a másik még meg van de az orvos azt mondta még ne húzzuk ki(de már az is picit ki felé lóg mint egy agyar)

enni úgy szokott (puhább dolgokat adunk neki de néha annyira kéri a rántotthusit is hogy na muszáj:D) fél oldalt rágja meg az ennivalóját ezért sokszor szét is húzgálja sajnos

de ettől eltekintve picit reumás a hátsó lába néha húzza nagy ritkán meg felvonyít senki nem csinál vele semmit csak vonyít egyet magától gondolom ez ettől van

Amúgy tök fiatalosan néz ki meg minden :)

ugye nem fog még minket itt hagyni? :( nagyon vidám ugrál szaladfál izgatott nem mindig ugrik fel magától az ágyra (gondolom a lába miatt) néha morog meg ugat hogy tegyük fel mert ott a helye :)



2014. júl. 15. 19:50
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:

Még a bichont csak megértem,hogy annak nézik,de westinek? :O


Enyémet uszkárnak vagy fehér pulinak nézik -.-

2014. júl. 15. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
mutatsz fényképet a kutyáról, Kérdező?
2014. júl. 16. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 A kérdező kommentje:

persze ő az :) (apukám mindig azt mondja kozmetika után hogy milyen kis fiatalos stramm kutya :D)


[link]


[link]


[link]

2014. júl. 16. 15:05
 14/16 anonim ***** válasza:

Bichonos vagyok.

Tényleg bichon jellegűnek néz ki :D :D Fiatalos!! :)


Itt meg az én 12 éves vénlányom :)


[link]

2014. júl. 16. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 A kérdező kommentje:
nagyon cuki a tiéd is kb 3 évesnek néz ki kb :))
2014. júl. 16. 17:28
 16/16 anonim ***** válasza:

Nekem a csivavám 18 évig élt. Ugyanez volt vele is:

-fogait ki kellett húzni (gyakran nézesd meg a kuytusodét az állatorvossal!!!)

- megsüketült

- nagyon rosszul látott, utolsó fél évében teljesen vak volt

- egyik lába kicsit ki volt fordulva és néha sántított rá


18 évesen is elég fitt és jókedvű volt, aztán lett egy epilepsziás rohama. Ezt még fél éven keresztül havonta 1- roham követte. Aztán most januárban annyira leépült, hogy már felkelni sem tudott, nem evett, nem ivott, nem volt már teljesen észnél sem.


De addig ő is jól volt. Úgyhogy amíg a kutyád lelkesen totyog, sétál, iszik, eszik, addig nincs miért aggódni :)

2014. júl. 29. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!