Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Kölyök bullterrier rágási...

Kölyök bullterrier rágási problémák?

Figyelt kérdés

Hogy fegyelmezzem hogy ne egye meg a kezem? Ma a kábelre úgy ráharapott hogy nem tudtuk kivenni a szájából annyira szorította bármit csináltunk, nem engedte el, a vezényszavakra nem reagált. Hiába mondom neki hogy nem szabad, vagy nem, ugyanúgy csinálja mint ha meg se hallotta volna. (nem süket!)

S.O.S!!!



2014. júl. 16. 13:30
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

nahát....nem reagált a vezényszavakra ?

Tarts az orra elé egy falatot és mondjad neki, hogy ereszd. Aztán add neki oda a jutit.

Nem fegyelmezni kell, hogy ne egye meg a kezedet, hanem megtanítani rá, hogy neked az nem tetszik.

2014. júl. 16. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm!
2014. júl. 16. 14:34
 3/5 anonim ***** válasza:
41%
Írd be a gugliba, hogy kölyökkutya nevelése. Válogathatsz.
2014. júl. 16. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

A bullterrier egy tökéletesen tökkelütött fajta,tudom,van kettő :)

Jelezd valahogy,hogy fáj amit csinál,pl.jajdulj fel.Mennyi idős a kicsi?

2014. júl. 16. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Nem véletlen kérdeztem meg gyakorin, mivel én úgy láttam hogy nem kaptam elég információt a google-ban.


Egyébként 8 hetes :) ma már jól kifárasztottam, igazából ha kifárasztom, és nem simogatom amikor játszania kell, csak a játékait fogom akkor igazából esély sincs hogy megharapjon. Most meg itt alszik, meg volt a mai "tréning" :)

Kérdeznék azonban még mást is, a fogváltás 6 hónaposan kezdõdik? Vagy elõtte, és 6 hónaposan már felnõtt fogai lesznek? És a pórázra szoktatást el lehet kezdeni a lakásban már? Vagy várjunk míg eljön az elsõ séta és majd az utcán?

2014. júl. 16. 17:18

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!