Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Hol vegyek Bullterrier kiskutyát?

Hol vegyek Bullterrier kiskutyát?

Figyelt kérdés
Hobbi szinten szeretnék egy Bullterrier szuka kiskutyát tudtok valakit ajánlani?

2014. júl. 10. 23:52
 1/7 anonim ***** válasza:
0%
Ird be google.ba hogy elado.szuka.bullterrier.es kiad sok ilyetfelhivod az eladot es beszelsz vele. En igy taaltam.mindig kutyat
2014. júl. 11. 03:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Keress tényésztőket.

Google: Bull terrier tenyésztők

2014. júl. 11. 08:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

Tenyésztő, vagy fajtamentés, bar utóbbinál kölykök ritkán vannak. Nekünk mentett bullunk van, szaporított szegénykém, ráadásul,őt is agyonellették, mielőtt kidobták. Allergiás, bőrbeteg, az állatorvos pedig sokba kerül(havonta legalább tízezer, ha csak az alap baját kell kezelni), de végtelenül hálás malacka.

Nem egy egyszerű fajta, önfejű, makacs, és sz.rik a világra, de gondolom ennek utánanéztél már, és nem csak a bamba feje miatt tetszik.

2014. júl. 11. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
igazából nekem is ugyan olyan a természetem mint ezeknek a kis hülyéknek szóval pont azért tetszett meg meg persze a külseje is nagyon tetszik :) hát egy kennelt találtam ott 180 ezer egy kutty azért kérdeztem mert ugye ha nem jó helyről veszed idegbeteg lesz meg minden azt meg azért nem szeretném
2014. júl. 14. 22:07
 5/7 anonim ***** válasza:
46%
Mindenféleképpen vidd. Kutyásuliba ha lesz. Tapasztalataim szerint kicsinek. Veszed meg es nevelés rendesen tapasztalatok szerint semmi baj nem lesz. Mi rottweiler kutya t hoztunk ki menhelyrol es semmi. Probléma nem volt vele.
2014. júl. 17. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Ha esetleg nem tudsz venni tenyésztőtol akkor legalabb egy teljes napot tolts el a kiskutya szüleivel,de akkor se tudhatod biztosan hogy az elotte levo rokoni kapcsolat ba milyen kutyus volt.gén ek öröklődnek,de szerintem nekik is megvan az early hogy gazdisok legyenek. Csak owners a fajtát hawk kutyásuliba vele helyesen neveld
2014. júl. 17. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Elozo vagyok elnezest a hibákért t9 szótárt akarom epp megszokni :D
2014. júl. 17. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!