Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Megengeditek, hogy megnyalja...

Megengeditek, hogy megnyalja az arcotok a kutyátok?

Figyelt kérdés

Az ihlette a kérdésem, hogy egy szintén kutyás ismerősöm folyton megengedi, sőt élvezi, ha a kutyája arcon nyalogatja, mindig azt mondja, hogy ő így fejezi ki a szeretetét.

Szerintem ez undorító és nem is higiénikus, erre jól megkaptam tőle, hogy én nem is szeretem igazán a kutyám, amiért így gondolkozom.

Nem vettem magamra, csak mosolygok a butaságán, viszont kíváncsi lettem, vajon hány ember engedi meg a kutyájának, hogy arcon nyalja.

A kutyás ismeretségi körömben (jó sok van) senki másról nem tudok, aki ezt megengedné.


2014. júl. 16. 14:41
1 2 3
 1/28 anonim ***** válasza:
71%
Nem tolom neki oda az arcom, de ő is arcon szokott nyalni. Nem érdekel, nem tartom gusztustalannak.
2014. júl. 16. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/28 anonim ***** válasza:
77%

én nem engedem meg, de megteszi, ugyanis így ébreszt éjszaka, vagy hajnalban, ha ki kell mennie.

nem örülök neki, máskor nem is hagyom. igaz, nem fog el az undor. hogy gusztustalan-e? kinek milyen az inger küszöbe. van olyan ismerősöm, aki azt sem engedi a kutyájának, hogy a "szerszámát tisztítsa", ha megnyalja magát rögtön rászól.

2014. júl. 16. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/28 KGabi0000 ***** válasza:
81%
Én megengedeem,mert olyan cuki,hogy így szeret engem és ő tényleg így tudja csak kifejezni a szeretetét.De attól szerintem még Te is szeretheted a kutyád,csak épp ezt nem engeded meg neki.
2014. júl. 16. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/28 anonim válasza:
100%
Szia én nem szoktam megengedni neki de.sokszor megakarja nyalni! valójában én sem tartom.gusztustalannak mert sztm ez jó dolog hogyha a kutya szereti a gazdáját és így mutatja ki.Viszont én azért nem engedem mert tényleg nem higiénikus de van van amikor az arcomhoz tolja a kis orrát sztm ez aranyos :)
2014. júl. 16. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/28 anonim ***** válasza:
100%
Az arcon nyalás egyenlő a másik kutyánál szájnyalogatással. Általában az alárendeltségét fejezi ki így a kutya.
2014. júl. 16. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/28 anonim ***** válasza:
100%
Nem tartom oda semmim, hogy nyalogassa, ha úgy esik, hogy megnyal, nem akadok ki, aranyosnak tartom, viszont azonnal letisztítom.
2014. júl. 16. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/28 anonim ***** válasza:
47%
Nem engedem meg neki, nekem gusztustalan, de ha megesik mert nem vagyok mindig résen akkor se leszek ideges, megsimogatom a kutyát és letörlöm a ruhámmal és kész.
2014. júl. 16. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/28 anonim ***** válasza:
78%
Persze hogy megengedem. A kutyám szája egyáltalán nem büdös, ellentétben rengeteg emberével akivel életemben találkoztam. :D Nem tartom undorítónak és a higénia sem gond, mivel a fogai ápolva vannak és a nyála sem büdös egyáltalán. Engem is néha csak véletlenül nyal arcon, de ez miatt nem szidom le soha az biztos. :)
2014. júl. 16. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/28 Imola Ágnes ***** válasza:
81%
Nem tartom neki kifejezetten az arcom, de nincs bajom azzal, ha megnyal, nem rohanok azonnal arcot mosni. Az én kutyáim, saját kezüleg féregtelenítem őket, tudom, hogy semmit nem kaphatok el tőlük, és azt is tudom, hogy egy ajtó kilincse sokkal mocskosabb, mint bármelyik kutya szája, attól mégsem undorodik senki, pedig kellene.
2014. júl. 16. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/28 anonim ***** válasza:
Az arcomatmég igen, de ahoz nem vok hülye hogy a számatis
2014. júl. 16. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!