Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Ízületi problémákra melyik...

Ízületi problémákra melyik készítményt a legjobb? Kinek mi vált be? (többi lent)

Figyelt kérdés

9 hónapos nagytestű kutyámnak többször volt már ficama.

Az egyenletlen növekedés következtében alakult ki nála, gyorsabban nőnek a csontjai, mint az izmok és az ízületek.

Injekciót kapott, 5 napig szedett fájdalomcsillapítót, mindent az orvossal konzultálva.

Az orvosunk a Selen Pet tablettát javasolta, azt szedi most napi 3 tablettát, de mellette mehet kiegészítésnek és a kúrák között zöldkagylós vagy cápaporcos készítmény.

A kérdésem hogy akinek már volt ilyen problémája, kinek melyik készítmény vált be?


2014. júl. 16. 19:06
 1/6 anonim válasza:

[link]


Nezd meg ezt a linket. Bar ez konketan a kalciumhiany miatti fajdalmakra jo, es azt sajnos nem tudom, hogy kutyaknal hogyan lehetne kivitelezni, mivel eleg sokaig rajta kell hagyni, de meg lehet probalni. Egyebkent allitolag eleg hatasos.

2014. júl. 16. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Hála Istennek nem vagyok érintett a témában, de a GF600-at szokták többnyire dicsérni.
2014. júl. 16. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Én GF 600-at adok az idős cane corsómnak (kölyökként is azt kapott), és a kölyök amstaffomnak is.

Amit még ajánlok: Arthro-matrix plus.

Az amstaff igaz, még csak 4 hónapos, és hiába nem etettem túl (sőt), olyan hirtelen nyúlt meg, hogy elkezdett kifordulni a mellső mancsa. Kapott egy vitaminkoktélt a dokitól, kapja a GF600-at és már szép a lába.

2014. júl. 16. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Mit adsz enni a kutyádnak?
2014. júl. 16. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Brit Care tápot eszik, ezt már kiveséztük az orvossal is, nem a kaja miatt van ez.
2014. júl. 17. 05:05
 6/6 anonim ***** válasza:
kaját vissza venni, kutyát lefogyasztani, kálcium + luposan. az enyém is így járt. 1 éves koráig inkább soványnak tűnjön a kutya, ráér még izmosodni.
2014. júl. 17. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!