Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Melyik pásztorkutya a legkemén...

Melyik pásztorkutya a legkeményebb az alábbiak közül? (légyszi, csak 1 fajtára szavazzatok, és indokoljátok is meg, hogy miért arra szavaztok)! Köszönöm.

Figyelt kérdés

1) KAUKÁZUSI MEDVEÖLŐ

2) KÖZÉP-ÁZSIAI JUHÁSZKUTYA

3) DÉLOROSZ JUHÁSZKUTYA

4) JUGOSZLÁV FARKASÖLŐ

5) KANGAL

6) KOMONDOR

7) KUVASZ


2010. jan. 8. 18:45
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
100%
kuvasz szentem
2010. jan. 8. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
100%
talán a kuvasz vagy a jugoszláv farkasölő
2010. jan. 8. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
51%
Szerintem a kaukázusi medveölő, hogy miért? Volt az egyik osztálytársamnak és iszonyatosan erős kutya tele élettel.
2010. jan. 8. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:

Komondor.

Igazi, erős, vérbeli magyar ebek.

2010. jan. 8. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
Komondor
2010. jan. 8. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
100%

Húúú, hát ez mind elég kemény kutya. Talán a jugoszláv farkasölőre szavazok, nekünk az volt, és nagyon kemény kutya volt. Tőlünk sokkal keményebb kezű gazdára lett volna szüksége.

Kuvaszunk is és komondorunk is volt. Talán velük egy picit könnyebb volt.

2010. jan. 8. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
100%

ha kemény kutyát akarsz vegyél nápolyi masztiffot!

Egyébként jugoszláv farkasölő

2010. jan. 8. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim válasza:
100%

Szerintem is a komondor. Nekem van egy 4 éves kanom (akit persze úgy neveltük, mint egy pincsi kutyát, tehát belőle nem lett olyan igazi puszta komondor.)

De ettől függetlenül a komondornak nagy a szíve, rendkívül erős és szép,,,,, a komondorhoz a többi pincsi meg ezek a "szingli" fajták borzalmasak. A komondor olyan, hogy akár a kutyák királyának is nevezhetjük.

Te egyesek ahelyet , hogy inkább a magyar fajta kutyákat, mint például a komoindort megmentenék (mivel kevesen vesznek a válság miatt stb..), ahelyett csak pincsiket vesznek.



Én megértem, hogy a pincsik aranyosak, de a magyar kutyák is lehetnek cukik és elkényesztett babákk :))

2010. jan. 8. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
100%

Én egyikre sem szavazok, mivel a legkeményebb pásztorkutya kimaradt a felsorolásból. Szerintem a Tibeti Masztiff a legkeményebb. Ha valaki az ő átala védett területre akar betörni, az jobb ha hozza magával a mentőket is. Kicsit makacsabb és elszántabbaknak koporsót javaslok.

Ez a kutya nem tűri el senkitől - még a gazdájától sem - a durva bánásmódot. Ha felpiszkálják, megvédi magát. Évszázadok óta farkasok és medvék hadától védte a nyájat a hegyekben.

2010. jan. 8. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
100%

1 értelmű hogy a kangal a legerősebb ezek közül.

Sajnos magyarországon nem tudod beszerezni nincs tenyésztője.DE ÉN A KAUKÁZUSIT VÁLASZTANÁM!

13 éves fiú vagyok papámékkal 1 az udvarunk.Van 1 kaukázusink kan kutyánk igaz elzárva 1 kisebb hátsó udvarba de nagyon sokat foglalkozunk vele.3 emberre halgat a családba.Rám,apukámra és persze papámra.1,5 éves.Egy tacskóval nőtt fel aki mára már 16 éves.A két kutya nagyon játékos sose bántaná a kau a tacsit.

Tehát az én SZAVAZATOM: KAUKÁZUSI JUHÁSZ!

2010. jan. 8. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!