Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Honnan tudok kutyát venni?...

Honnan tudok kutyát venni? Husky kellene, de mindenhol hülyén írnak, nem magyarok. Lent van, olvassátok el.

Figyelt kérdés

Mindent tudok a huskykról, már csak az kéne hogy honnan, hogyan tudom beszerezni. Foglalkozni tudok vele, a pénz sem akadály, stb stb...

Viszont ha rámegyek bármilyen oldalra akkor össze vissza írk a leírást. Pl tegnap láttam egy 190 ft-os kutyát..mondom ez komoly? Megkérdeztem, és azt mondta igen, csak a szállítást kéne megoldani, az 120 euró lett volna..Meg össze vissza írt, nem tudta normálisan megfogalmazni. De a kutyaaprón alig van valaki aki nem így írná le hanem normálisan.Nem magyarok, 190 ft-ért igen, igen. ahogy mondom) adnak egy kutyát, és szállítási díjat kérnek, nem forintban hanem auróban...meg áll az eszem. max 35e-ért vennék huskyt.


2014. júl. 17. 13:27
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
100%

1. Nem nézünk internetes oldalakat.

2. Egy husky 100.000-nél kezdődik.

3. Tenyésztőket kell keresni és tőlük venni.

4. Fajta mentők!!!!!

2014. júl. 17. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
100%
Ó és amit írtál hogy 190Ft-os husky meg nem magyarok az csak becsapás
2014. júl. 17. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
100%
Ha a pénz nem akadály akkor vegyél kutyát ami fajta tiszta és egészséges.
2014. júl. 17. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 sippara ***** válasza:
100%

HÁHÁHÁHÁHÁHÁHÁHÁHÁHÁHÁ


35 ezerért huskyt? 80-100-tól KEZDŐDNEK, hobbi célra, ivartalanítási kötelezettséggel.

2014. júl. 17. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
98%
Nem kerültél kicsit ellentmondásba magaddal? A pénz nem akadály, de max. 35 ezerért vennél? Nem 135 ezret akartál írni? 35 ezerért nem huskyt kapsz, hanem egy külföldi átverést. :)
2014. júl. 17. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim válasza:
En szivbol tudom ajanlani a szanhuzo alapitvanyt. Ott talalsz a fajtatisztatol a keverekig mindenfelet:) Btw a keverekek sokkal strapabirobbak,mint a fajtatisztak. Tapasztalat...
2014. júl. 17. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
100%

Az egyes tömören összefoglalta a tudnivalókat.

Amiről te beszélsz, az a olcsó, szaporítós, átverős hirdetések áradata.

Ha valóban huskyt szeretnél írd be, hogy husky kennel és valódi tenyésztőkkel állj szóba. Menj el kiállításokra, és az ott jelenlévőkkel beszélgess, egyeztess.

Kíváncsiságból beírtam, és nekem özönlenek a normális kennel oldalak. Azért ez nem egy olyan ritka fajta mint a pembroke corgi, hogy ne lehessen rendes helyről válogatni...

2014. júl. 17. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 sippara ***** válasza:
100%
Egyébként meg igen, fajtamentők. Nem azért, mert a keverékek "strapabíróbbak" (ezt az épületes baromságot mikor felejtik már el az emberek?), hanem azért, mert láthatóan nem akarsz rá pénzt szánni, akkor meg már inkább a fajtamentők, mint egy szaporító.
2014. júl. 17. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 A kérdező kommentje:
Azért az túlzás hogy egy husky 100-nál kezdődik.25-ért vett az egyik ismerősöm fajtatisztát egy ismerősétől.. És igen, fajtatisztát szeretnék én is. Tudjátok, ez egy kis szar város, se lidl, se tesco, se semmi. Egy kínai bolt van, ahol ruhát lehet venni, meg a piac, korpusz,cba. A profi bezárt, meg egy bolt le is égett.. és kész. Alig van itt valami...Gyerek vagyok, majd busszal hozom haza a kutyát vagy mi? na meg menjek tenyésztőhöz..azt sem tudom hogy kell, mit hogy csináljak. erre ne is válaszoljatok, csak kioktatnátok..
2014. júl. 17. 13:48
 10/15 anonim ***** válasza:
100%

25-ért max fajtajellegű keveréket vett az ismerősöd SZAPORÍTÓTÓL.

Kérdezz rá az ismerősödnél, van-e törzskönyve a kutyájának, és kapott-e egészségügyi garanciát az adásvételi szerződés mellé.


Tudod mennyibe kerül egy felelős tenyésztés? A különböző szűrések, fajtaszemlék, spec. oltások a szülőknek, ultrahangok, egyéb állatorvosi költségek, eleve a genetikailag megfelelő pár kiválasztása?


Szaporítótól NEM VESZÜNK kutyát SOHA, nem támogatjuk őket SEMMILYEN FORMÁBAN, az amúgy se fajtatiszta ha nincs TK. Fajtamentőknél nézz!!!

2014. júl. 17. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!