Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » 9 éves Boxer kan kutyusom...

Petrus Bölöni Áron kérdése:

9 éves Boxer kan kutyusom nagyon beteg. Csont rákja van! A c vitamin segíthet? ( olvassátok tovább)

Figyelt kérdés

9 éves Boxer kan kutyusom nagyon beteg. Csont ràkja van, a hàtsó bal làbàra színte nem is érzi màr.. Kapott egy erős gyógyszert (Meloxidyl 1.5 mg/ml) mi ha elfogy akkor.. Màr nem fog többet kapni.

A doktor azt mondta 2 hónapja van maximum így adott nekunk egy méregdràga gyógyszert ami erős fàjdalomcsillapító.

Lehet hogy a nagymennyiségű c vitamin segít?

Lehet e a nova-plus liposzómàlis c-vitamint adni jeki? ( emberi c vitamin 1 kapszula 300mg )


Valaszokat koszonom szépen



#kutya #C-vitamin #ràkos kutya #ràk betegség #kutya segítség.
2014. máj. 8. 21:42
 1/9 LiEli ***** válasza:

Amit leírtál könnyeket csalt a szemembe.

Nagy állat imádó vagyok, kutyáim, macskáim vannak, mind menhelyről.

Ha én lennék a helyedben, a legfájóbb szívvel, de eutanáziát kérnék az állatorvostól. Ha menthetetlen beteg, az amputáció sem segíthet, akkor én a helyedben nem hagynám, hogy szenvedjen. Tudom, hogy fájdalmas elveszíteni egy kutyust, aki ennyi év után már biztos teljes értékű családtagnak számít, de.. neki ez lenne a legjobb.


Bocsáss meg, hogy a kérdésedre nem válaszoltam, de kérlek gondold át, hogy érdemes-e hagyni őt szenvedni a legvégsőkig.


Nagyon nagyon sajnálom, őszintén.

2014. máj. 8. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Max egyet értek az előttem szólóval! Ne szenvedjen szegény-altasd el!
2014. máj. 8. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
nagy mennyíségű c -vitamin hasmenést okoz... szegény kutyuli :'(
2014. máj. 8. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

Nagyon sajnálom a kutyádat és téged is:(


A C-vitamin nem segít, annyit ér mint halottnak a csók.

Rokonomnak 4 éves rottweilere volt csontdaganatos, az állatorvos amputációt javasolt, de ha valahol áttét lett volna, úgy is csak 1 éve lett volna hátra. Ők csak fájdalomcsillapítót és immunerősítőt adtak a kutyusnak egy ideig, amikor már a bivalyerős gyógyszer sem hatott, és folyamatosan fájdalma lett, elaltatták:(


Esetleg itt érdeklődj, akár e-mailben, ez a doki kifejezetten daganatos állatokat kezel:


[link]

2014. máj. 8. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:

Köszönöm a vàlaszokat..

Egyenlőrek Rocky jókedvű jàtszik, eszik, velünk van..

Amíg nincsenek fàjdalmai addig nem altatjuk el, de màr próbàlkozunk megbékélni a gondolattal, hogy hamarosan el fog menni. De ő is érzi és ő vigasztal minket.. Felvàltva alszik édesapàmmal és velem.

Nagyon de nagyon rossz a tehetetlenség.. Nem kívànjuk senkinek a fàjdalmat amit érzünk.

Jó éjszakàt.

2014. máj. 8. 22:47
 6/9 Imola Ágnes ***** válasza:
Nem hiszem, hogy használna a C vitamin, főleg hogy a kutya a szükséges mennyiséget elő is tudja állítani, ellentétben az emberrel (ezért van az, hogy embereknél használ). Ha most jól van, akkor figyeld, és ha látod, hogy fájdalami vannak, hozd meg a számára legjobb döntést. Szomorú, de sajnos a gazda kötelessége az is, hogy számára bármilyen fájdalmas, segítsen a kutyáján, akár így is.
2014. máj. 9. 07:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

C-vitamint még embereknél sem szabad kapni ha rákosak, mert a daganat kimondottan szereti, tehát csak jobban nő tőle (több évet dolgoztam onkológián, tehát tapasztalat bármit is reklámoznak a pénzhajhászok).

Szerintem jobb neki ha nem szenved tovább. Sajnálom és részvétem.

2014. máj. 9. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim válasza:
Kedves kérdező,mi lett a kutyusotokkal? Nekem is éves a Boxerem Semyr, s szintén daganatos. Már egyre nehezebben áll fel. Nem tudjuk mi tévők legyünk, a fiam aki 12 éves 2 napja vígasztalhatatlanul sír, és mi is, vele nőtt fel. Egyszerűen nem tudom mi tévő legyek. Nem élem túl.....:((((((
2014. aug. 1. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:
....9 éves lemaradt
2014. aug. 1. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!