Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » A kutyám kanos, mit tegyek?

Kukucs Péter kérdése:

A kutyám kanos, mit tegyek?

Figyelt kérdés
Letérdeltem a virágokat elültetni, és erre rám ugrott a kan kutyám...Rögtön leszidtam stb...Viszont ezelőtt nem csinálta ezt...A nemsoká 2 éves kutyámnak tavaly volt egy társa, akivel ilyen időszakban szexelt, de sajnos meghalt...És mostanában ha szuka kutya sétál az utcán egyből nyüszít ugat...Tanácstalan vagyok, ezelőtt nem csinálta ezt, habár ez egy egyszeri eset volt,mégis nagyon haragszom rá.Mit tegyek???
2014. júl. 17. 22:02
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Ivartalanítsd.
2014. júl. 17. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

1. Nem te vagy a falkavezér

2. Ivartalanítás

2014. júl. 17. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Ha rád ugrott akkor nem kanos volt. A farkasoknál és kutyáknál a hágó mozdulat nem csak a párzásra szolgál, hanem így fejezik ki a dominanciát. A szuka kutyák is csinálnak egymáson hágó mozdulatot. A kutyák nem az élvezetért párzanak, hanem az ösztönök miatt elsősorban. Ha a szukák tüzeltek akkor nem meglepő, hogy az utcán utánuk ment volna. A legegyszerűbb lenne ivartalaníttatni, így ha véletlenül kiszökik akkor sem tud kölyköket nemzeni más kutyáknak. Ha többször megpróbál hágni, vagy mondjuk előtted kimenni vagy maga dönt akkor valszeg dominálni akar.
2014. júl. 17. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Hát áldozd fel magad.Vagy zavard le és ivartalaníts.
2014. júl. 17. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Ha nem akarod ivartalaníttatni akkor éjszakai sétálás örve alatt lopakodj oda vele a környékbeli "lányos házakhoz", a kutyák meglepően találékonyak ha kerítésen keresztüli közösülésről van szó.


(És igen, mindenkinek igaza lesz aki arról ír majd, hogy ez egy immorális tanács mert nem kívánt szaporulat és a többi, de kérdem én: ne vessen-e magára az a hobbi kutyás, aki nem ivartalaníttatja a szukáját és ezzel egy egész környék kutyatartóinak életét keseríti meg?)

2014. júl. 18. 00:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 Imola Ágnes ***** válasza:
Utolsó, te nem vagy normális. Kérdező: a kutyád dominálni akar, nem kanos. Neveld meg, és ivartalanítasd.
2014. júl. 18. 08:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!