Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Benti szuka kutyáknak létezik...

Benti szuka kutyáknak létezik tampon? Vagy csak olyan tüzelős bugyi?

Figyelt kérdés
van egy nagyon édes szuka bischonom és azt szeretném megkérdezni hogy létezik kutyatampon amikor tüzel hogy ne vérezzen össze mindent mert a bugyi az olyan idétlenül áll meg kényelmetlen is lenne szerintem neki

2014. júl. 18. 15:23
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
92%

Tampon? Most komolyan?

Nem, nem létezik, mert a kutyák nem emberek. A legjobb megoldás az ivartalanítás - nyugodt lesz, és tovább is él!

Tüzelős bugyi, vércseppek a szőnyegen, vagy ivartalanítás. Válassz.

2014. júl. 18. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
81%
Nem lesz semmi baja, ha adsz rá egy bugyit amit a farkánál kivágsz, és raksz bele egy tisztasági betétet. Vagy vegyél neki tüzelőbugyit, pl a Freshnapffban lehet kapni. Tüzelés után vidd el ivartalaníttatni.
2014. júl. 18. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 A kérdező kommentje:
ahha értem köszi a válaszokat és ha egy O.B. minit lefarigcsálok azzal lehetne próbálkozni (mármint úgyanúgy van peteérrésük mint nekünk nem?)
2014. júl. 18. 15:41
 4/21 anonim ***** válasza:
91%

NEM NEM NEM NEM NEM LEHET!

Hülye vagy? Lefarigcsálod, bedugod (ha tudod), aztán hogy szeded ki? Mit csinálsz a benntmaradt szálakkal? Viheted a dokihoz, mert elgennyesedik!

NEM NEM NEM NEM NEM LEHET!

2014. júl. 18. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
Miért, az szerinted nem lenne neki kényelmetlen, ahogy egy tampont próbálnál meg földugni meg kiszedni?
2014. júl. 18. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
73%
úristen te feldugnál a kutyádnak egy tampont? :DDDDDDDDDDDDDDD
2014. júl. 18. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 A kérdező kommentje:

utolsó kettő ti biztos nem lányok vagytok :)

van rajta egy kis madzag azzal lehet kihúzni

2014. júl. 18. 15:50
 8/21 anonim ***** válasza:
én lány vagyok, de azért ez mégis csak eléggé durva, te tényleg belenyúlnál a kutyád véres hüvelyébe? nagyon kemény, szakadok :DDD
2014. júl. 18. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
72%

Én is lány vagyok. Ez nem jött be.

Fogd föl, hogy kutyának nem teszünk föl tampont. Adj rá bugyit vagy ivartalanítsd.

2014. júl. 18. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
72%

4. vagyok

Biztos vagyok benne, hogy a férfiak is tudják (ha azok írtak egyáltalán), hogy a tampon madzagos.

És nem véletlenül van fedőréteg a tamponokon! Ha te farigcsálsz...

És én nő vagyok.

2014. júl. 18. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!