Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Megszokja? (lent)

Pajkii kérdése:

Megszokja? (lent)

Figyelt kérdés

csutortokon hoztuk at egyik kutyankat a masik hazunkhoz. az elozonel majdnem 3 eve volt, ott szuletett..

athoztuk a masikhoz de azota nem evett.. szinte semmit. az olba se megy be, csak a foldon fekszik. megszokja az uj helyet vagy eselyes a depresszio? mit tegyunk?


2014. júl. 19. 17:25
 1/6 anonim ***** válasza:
Volt valaha a kerten kívül ez a kutya??
2014. júl. 19. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
nem. udvaron volt csak. porazhoz sincs szoktatva.
2014. júl. 19. 17:57
 3/6 anonim ***** válasza:

Valahogy sejtettem.... Akkor min csodálkozol??

Bár ez esetben nem is értem minek nektek kutya. Kutyát tartani ugyanis nem kötelező. Minden ellenkező híreszteléssel ellentétben, a kertesházaknak nem elengedhetetlen tartozéka a kutya.

De ha már van, illene vele foglalkozni, odafigyelni az igényeire és azokat kielégíteni - ami nem egyenlő azzal h elélökök mindennap némi kaját és megsimizem a buksiját ha elmegyek mellette. És elég nagy szegénységi bizonyítvány h ezt a 21. században magyarázni kell....

2014. júl. 19. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
A kutyák alkalmazkodó képessége igen nagy. meg fogja szokni az új helyet. Depressziós pedig max az ember szokott lenni.
2014. júl. 19. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
sétáltassátok már néha! Amúgy hogy tűrte 3 évig bezártságot?
2014. júl. 20. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

a baratom hazuknal volt. en eddig nem igazan ismertem ezt a kutyat. most hogy a mi hazunkhoz kerult (elakartak altatni mert nekik nem kellett) nagyon sokat van vele foglalkozva. eddig le se szartak. probalom porazhoz szoktatni de meglatja mar elfut. ezt a kutyat szeri tem azzal vertek ami epp a kezukbe akadt. meg csak a nyakorvet szokja de addig nem akarom szekallni mig nem szokik ide.

anyumeknal otthon van egy 7 honapos kankutyam. azzal is foglalkozok. 2,5 honaposan tudta hogy kell porazon menni de azota se kell ra rakni mert megszokta hogy nem mehet el. 8 hetes kora ota ugy setaltatom hogy semmit nem rakok ra. uh nem csak ele rakom a kajat. de mar ez a kutya is az enyem de nem tudok vele mit kezdeni. vittem be a felmosofat a hazba es elfutott.. pedig a kozelebe se volt

. uh eleg rossz elete lehetett eddig. otlet porazhoz szoktatashoz? es hogy bizzon az emberben ne feljen? en mindig simizem dogonyozom.. amiota itt van nem volt fele senkinek rossz mozdulata de fel.. nem az en hibam :(

2014. júl. 21. 22:15

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!