Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Fontos! Fides sensitiv, vagy...

Fontos! Fides sensitiv, vagy purina dog chow?

Figyelt kérdés
Sajnos most egy ideig nem lesz pénzem acanára, és el kéne mennem kutyakaját venni.Azért pedigreet nem akarok, de pénzügyileg ez a két "jobb minőségű" táp között tudok csak válogatni. Szerintetek melyik jobb?
2010. jan. 9. 12:03
1 2
 1/13 A kérdező kommentje:
még úgy nézem hogy ezt a dado-t is megtudnám venni ha esetleg az jobb
2010. jan. 9. 12:08
 2/13 anonim ***** válasza:

Örülök a kérdésenek épp én is e kettő táp között ingadozom:)

Sajnos még egyiknek sem volt a zacsija a kezemben így nehéz dönteni. Remélem vki tud majd hasznos infot írni!

2010. jan. 9. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
dog chow nagyon jó... a másik tápot sajnos nem ismerem:(
2010. jan. 9. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
Mi szegeden a város egyik legjobb állatorvosánál vagyunk 2 labradorral,Eukanubával etetjük őket és azért is jó, mert van többféle kutyára szabott tápuk. Tehát csak ajánlani tudom. Illetve ugye a labrador hízékony is tud lenni tehát kényes az etetése, de mégis tökéletes kondiban vannak.
2010. jan. 9. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:

Nem próbáltuk még a Dog Chow tápot, de ez alapján [link] nem igazán ajánlom.

(a dog food analysis oldala egy független táp elemző cégé)

Mi Fidest szoktunk venni, szerintem jó táp, gyönyörű volt tőle a szőrük, beltartalmilag is megfelelő, igaz h ez is gabona alapú, de egy átlagos kutyának az is jó.

Ismerősöméknek is ajánlotttam ezt a tápot, igy a pedigreeről át is tértek, szemmel látható lett a változás a kutyán :)

2010. jan. 9. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:

Nekünk nem vált be a Dog Chow, ment a hasa a kutyáimnak tőle. :S

Fidest bevallom, nem próbáltam még.

Happy Dog szerintem még megfizethető és nagyon jó!

2010. jan. 9. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
Vagy Biomill classic.
2010. jan. 9. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:

Egyértelműen Dado, ha az még belefér!! Nézd meg az összetevők listáját, magasan a legjobb!! Én is tervezem a kipróbálását, mégpedig a nagytestű kutyáknak való halas változatot. Az elég magas hústartalom mellett abban még glükozamin és kondroitin is van, ami a hasonló árkategóriájú tápokra nem igazán jellemző.


[link]

2010. jan. 9. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:

Szia!

Mi egy hónapig adtunk akutyáknak Fidest, igaz, nem a Sensitivet, csak a sima Breeder Line-t.

Eleinte nem nagyon szerették, aztán megszokták. De ami a nagyonn probléma, hogy rengeteget kakáltak tőle, és elég sárgás színűt, viszonylag híg állagút. Ez nekem nem szimpi, ezért Dog Chow-ra váltottunk. Úgy látom, ez jobban bejön, jobban is szeretik, és nem is sz*rnak egész nap.

Szóval én meg inkább a Dog Chow-ra szavazok.

Viszont, ha a Dado is a képbe jön, akkor leginkább az. Itt nálunk nem nagyon tudják sajnos beszerezni.

Aki meg az Eukanubát meg a Biomillt javasolta, az nem olvasta el, hogy anyagi okokból került szóba a tápváltás???

2010. jan. 9. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
Előző vagyok. Bocsi, nem nagyonn, hanem nagyobb.
2010. jan. 9. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!