Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Mennyi idős a kutyád? Milyen...

Mennyi idős a kutyád? Milyen trükköket/parancsokat tud? :-)

Figyelt kérdés

2014. júl. 20. 15:58
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:

9 éves: gyere, marad, hagyd, nem szabad, ül, pacsi (jobb és bal lábbal), fekszik.

1,5 éves: gyere, marad, hagyd, nem szabad, ül, pacsi, ugrik.

12 hetes: még semmit, pár napja van nálam.

13 hetes cica: gyere (3 hete van nálam).

Az eddig leírtakhoz képest lehet, hogy kevésnek tűnik de az első négyet bármilyen helyzetben teljesíti a 2 nagykutya, a többit kb 99%-ban.

2014. júl. 20. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:

Azt kérdezte, hogy milyen trükköket tud a kutyátok, nem azt,hogy hogy sikerült megnevelni:)


A trükkök nagy részét nem is lehetne addig megtanítani a kutyának, amíg az alapvető ül,fekszik, marad kombó nem megy:)


Nálunk pl. bujócska: embert, tárgyat egyaránt megkeres és a kiindulópontra visszahozza,- bocs az embert azért nem igazán:)

a tárgyakat - többnyire a saját játékai - felszólításra egyik helyiségből kérem és ő maga elmegy és kiveszi a dobozból.


A szétszórt játékokat megnevezem és azt hozza oda, amit kértem.


"Agility jellegű" játékokat is játszunk: - hullahoppkarikát átugrik picit mindig magasabbra tartva, természetesen a testméretéhez viszonyítva.

- akadályokat ugrál (négykázláb vagyok. a hátamra fölugrik, onnan egy kissé feljebb lévő szintre, majd szépen sorban vissza.


"Kártyázni" is szoktunk: 4 színnel játszunk,(Uno kártya) amit megtanítottam neki: A kezemben, az orra elé tartom mint egy legyezőt, és kérem, hogy vegye ki pl. a zöldet, sárgát, stb.


4 éves yorkshire terrier

2014. júl. 21. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!