Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Egy havanese-nek nem így...

Egy havanese-nek nem így kellene kinéznie ugye?

Figyelt kérdés

[link]

Nem akarom megvenni,csak nézegetem,és szerintem nem fajtatiszta,a szőrük nagyon ronda.Vagy csak én látom így?


2010. jan. 9. 14:20
 1/6 anonim ***** válasza:
hát szerintem jól látod:))) ugyanezt néztem az expressz.hu-n... :D:D:D biztos, hogy bibis valami!
2010. jan. 9. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
sztem ez lehet havanese
2010. jan. 9. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
0%
Olyan cukiiiiiiiii, miért bántjátok? Biztos, hogy havanese, csak még pici, a jellegzetes külseje később alakul ki. Lehet, hogy nem tökéletes, de miért kéne annak lennie? Ti azok vagytok?
2010. jan. 9. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
[link] hát szerintem meg nem egy matyóhimzés, főleg ez a kutya. a havanese inkább ilyen szerintem:))) [link]
2010. jan. 9. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
34%
Az expresszen és a startaprón csak szaporító kutyái vannak. Ha tőlük vásároltok ilyen édes kis keverék kutyákat, akkor a szaporítói tevékenységet jutalmazzátok, pedig ez rosszat tesz a kutyáknak.
2010. jan. 9. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Amennyire én tudom, szerintem is a szőrének dúsabbnak meg

hosszabbnak kéne lenni, kölyöknél is.

[link]

2010. jan. 10. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!