Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Jól mondta a tenyésztő?

Jól mondta a tenyésztő?

Figyelt kérdés
Vettünk egy 8 hetes Jack Russel kutyust, de mielőtt megvettük volna, elmondtuk a tenyésztőnek, hogy nem sokat vagyunk otthon, akit lehet kint tartani. Ő ajánlotta Jokert, mondván, hogy nyugodtabb fajta, okos, nem sokat kell vele foglalkozni, és télen is kint lehet. Ahogy olvasom a többi kérdést, úgy tűnik, ennek pont az ellenkezője igaz. Joker egyelőre nyugodt, de nem tudom, hogy azért,mert még kicsi, vagy tényleg igaza volt a tenyésztőnek.

2014. júl. 21. 15:47
 1/4 anonim ***** válasza:

Nem jól mondta.

Lehet, hogy Joker nyugodtabb fajta, de akkor is egy terrier. És az nem pihengél egész nap, míg a gazdi haza nem jön.

Okos. Az bizony. Ebből adódóan: ha nincs szellemileg IS lefárasztva, akkor nagy-nagy feszültségek várhatóak a kapcsolatotokban.

Kistestű (nekem legalábbis), rövid szőrű. Egyedül, egy mezei kutyaházban meg fog fagyni.

2014. júl. 21. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Ha valóban ezt mondta, akkor megkérdőjelezném, hogy tenyésztő-e (vagy szaporító). Ez az egyik legaktívabb fajta. Persze ettől lehet, hogy ti kutyátok nyugodtabb egyed (a többihez képest), de nem nyugodt fajta! Nekem nem volt ilyen kutyám, de kötve hiszem, hogy télen kint lehetne, de ezt majd a tapasztaltabbak megmondják.
2014. júl. 21. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Koszonom a valaszokat! Ha fazni fog telen termeszetesen nem engedem majd hogy kint legyen.
2014. júl. 27. 23:49
 4/4 anonim válasza:
Valószínűleg azért mondta, hogy vegyétek meg. Nekem is ilyen kutyám van, és igaz kint tartjuk, de ha nem vagyok kint vele óránként, szét szed mindent, és rosszalkodik, mert unatkozik :) Nagyon nagy mozgásigénye van, és egyben hiperaktív is az enyém :) és igen sok gondozást igényel, mert egyedül nem érezné jól magát.
2014. dec. 11. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!