Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Energikus, gyerek mellett...

Lina03 kérdése:

Energikus, gyerek mellett tartható, szófogadó, kutyafajtát keresek. Olyat, amelyik "használja az eszét. " Milyen kutyafajtát ajánlanátok? (kis-közép méretűt, amelyik lakásban is tartható).

Figyelt kérdés
2014. júl. 21. 18:15
 1/8 anonim ***** válasza:

Bichonok, Yorkie, Westie.

TENYÉSZTŐTŐL. Nem az OLX-ről.

2014. júl. 21. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Nekem azonnal a magyar vizsla ugrott be. Energikus, lakásban tartható, sőt, nagyon is igényli az ember közelségét, gyerek mellett is kiválóan lehet tartani (megfelelő neveléssel persze), és nagyon okos is.
2014. júl. 21. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Törpe uszkár.

Irtó okosak.

Westiet csak akkor ha jól tudod nevelni. Következetesen

2014. júl. 21. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim válasza:
Én a spánielt ajánlom azok közül is az angol cockert... Imádnak futni. Kis és nagy gyerekekhez eggyaránt alkalmazkodnak. Szereti a társaságot nem szeret egyedül lenni. Nagy teret igényel és játszótársat( akár kutyát akár embert) bár kicsit makacsak de ha korán elkezdik taníttatni okos szófogadó kutya lehet belőllük.
2014. júl. 21. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Shetlandi juhászkutya, azaz sheltie. Ezt a fajtát szokták "törpe skót juhásznak" titulálni, mert nagyon hasonlít rá. Energikus, okos fajta, hosszú szőrű, de kiváló lakáskutya.
2014. júl. 21. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
50%
Magától egy kutya sem ilyen.Minimum kell mellé egy értelmesebb gazda,amelyik neveli is.
2014. júl. 21. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat. Természetesen foglalkoznék vele, kutyasulira is gondoltam.
2014. júl. 21. 20:29
 8/8 Imola Ágnes ***** válasza:
Én is a magyar vizslára gondoltam hirtelen. Ha foglalkozol vele, a leírásnak tökéletesen megfelel.
2014. júl. 22. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!