Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » KI az akinek van tk meg...

KI az akinek van tk meg engedély néküli pitbull?

Figyelt kérdés
Ezt nem azért kérdem hogy lebuktassam őket akiknekk van.csak ennyi embermek van engedély nélkül pit.
2010. jan. 9. 19:01
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Soknak van.
2010. jan. 9. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
Persze,rengeteg embernek van,sőt,mivel sok pit belefér a staffik standardjébe,és fordítva,ezért sok pit van staffiként törzskönyvezve.Egyébként meg akkora baromság ez az engedélyhez kötés,minden csak megfelelő nevelés,hozzáértés kérdése.Sokan el vannak sajnos tévedve ezügyben.
2010. jan. 9. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
csak jó nevelés.és minek törvény:S KÖszi a választ.
2010. jan. 9. 19:44
 4/11 anonim ***** válasza:
Nekem is van. Szó szerint olyan törzskönyv, amit Magyarországon pl. a MEOE bocsájt ki, nem igazán van piteknek, online adatbázisokban lehet a felmenőket levezetni. Az én kutyum staffordshire terrierként szerepel az oltási könyvben és a chip adatbázisban. Ezt szinte mindenki így csinálja. Rábizonyítani senkire sem lehet egykönnyen, akinek pedig tudnia kell, az úgyis tudja, hogy pit bull. Én nem fogok évi 20 ezer forintot fizetni meg pitizni a jegyzőnek, hogy engedélyezze a pit bull tartását. Ráadásul olyan hülye törvényeket tartsunk be. Minden neveléskérdése, ha pedig közveszélyes a kutya, lehetaz akár egy német juhász, vagy rottweiler, úgyis hatósági megfigyelés alá kerül a kutya.
2010. jan. 10. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
hát én se pitiznék.meg én is ugy akarom staffordnak elirni csak nincs ismerősöm aki megtudná csinálni.:S
2010. jan. 10. 10:50
 6/11 anonim ***** válasza:
Pedig egyszerű. Bemész az állatorvoshoz, ha oltatni viszed a kutyust. Be kell diktálni az adatokat, a fajtánál pedig staffordshire terriert mondasz. De ha nincs incidens a kutyussal,kicsi az esélye, hogy rád szállnak.
2010. jan. 10. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
köszi majd megprobálom:)
2010. jan. 10. 12:22
 8/11 A kérdező kommentje:
és ha van egy olyan orvosi papirom akkor azt hiszik hogy stafford és akkor senki nem jelent fel meg nem is nyomoznak élhetem vele rendesen az életet?????
2010. jan. 10. 12:23
 9/11 anonim ***** válasza:

szerintem pár ember úgyse írná ide, mert pl. lehet hogy egy rendőr is olvassa.. :)))

nekem westiem van nehogy rám fogják csak logikus x'D

am azért van annyi embernek mert lehet, hogy lusták intézkedni/félnek, hogy nem lehet ilyen szép kutyájuk... tényleg szépen :D

2010. jan. 10. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
szépek*
2010. jan. 10. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!