Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Milyen tápot javasoltok...

Milyen tápot javasoltok érzékeny gyomrú, hasmenésre hajlamos kutyának?

Figyelt kérdés
10 kg keverék szuka kutya. Közép és prémium minőségű tápok érdekelnek.
2010. jan. 9. 21:50
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

Gyenge gyomrú kutyának CSAK a legkitűnőbb minőségű tápot add.

Gyakorlatilag egyedfüggő,minden jó tápból létezik érzékeny kutyáknak való.Kis kiszerelést vegyél mindig,ha beválik,akkor tudsz nagyobb mennyiséget is venni.

Enyém(érzékeny emésztésű,bárányhúsra allergiás)most Belcando Finest-Crok nevű tápot eszik,ez jó neki.

Ha felöntöd harmadrész vízzel,ízletes szósz képződik rajta.

Kacsahús és baromfimáj van benne,de van a tápból bárányos is.

Jól bevált az ismerősöm érzékeny kutyáinál a Purina Pro Plan lazacos,ez prémium minőségű és nem horror árú.

2010. jan. 9. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

A Hill's a/d tápot javasolnám, de az borzalmasan drága. Az ember hiába szeretné a legjobbat adni :-(((

Esetleg Pro Plan, Acana. És addhatsz neki csirkefarhátat is főzve, lefejtve, rizzsel a közepes kategóriájú táp helyett. Lehet, hogy csak valami összetevőre érzékeny a kis gyomra. ki kideríteni, hogy mitől lehet hasmenése.

2010. jan. 9. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! Egyébként vettem neki nagyobb kiszerelésben Happy Dog Supreme Toscana-t. Most van igazán próba alatt. Erről mi a véleményetek? Nem volt olcsó ez sem, de mivel kis testű a kutyus és a leírás szerint napi ~160g elég neki, így próbáljuk inkább a legjobbat megadni. Vélemény?
2010. jan. 9. 22:11
 4/7 anonim ***** válasza:
Nem tudom, de az én macskám mindent kihány, kivéve a royal tápot. Az orvos szerint nem beteg :S
2010. jan. 9. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Miért van olyan gyakran hasmenése? Ki lett vizsgálva? Az orvos tud róla? Mert több oka is lehet. Lehet,h allergiás a tápok valamely összetevőjére, leggyakrabb csirke allergiások a kutyák. Lehet,h fehérje érzékeny. Elég sok dologtól lehet hasmenése! Ha eddig még nem tettétek meg, akkor keressetek fel vele egy jó állatorvost, aki kivizsgálja alaposan.

Az egyik ismerősöm kutyája pl glutén érzékeny és ezért van gyakran hasmenése, annak ellenére,h glutén mentes tápot eszik, illetve inkább nem eszik.

2010. jan. 10. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Gyomor problémákra a Bárányos húsos tápok a legjobbak.
2010. jan. 10. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Itt egy csomó nagyon jó infót találtam. Meg kajákat is.

[link]

2010. márc. 13. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!