Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Bob Martin spot on- tényleg...

Bob Martin spot on- tényleg káros?

Figyelt kérdés

Most raktam rá a kutyáimra (yorkik) ezt a spot on-t, a boltban ajánlották, megnéztük, hogy ugyanannyi permentint tartalmaz, mint az exspot (picit többet, de kb. ugyanaz).

Erre most olvasgatok róla, és azt írják, hogy veszélyes idegméregként hat az arra érzékeny kutyáknál. Ez igaz lehet? Járt valaki így? Mit csináljak?


2014. júl. 23. 16:32
 1/3 anonim ***** válasza:
Semmit ne csinálj! Ha esetleg allergiás reakciókat mutat, erősen vakarózik, furcsán viselkedik, akkor fürdesd meg a kutyát. Szerintem semmi baja nem lesz.
2014. júl. 23. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Minden spoton okozhat allergiát az arra érzékeny kutyáknak. Ez nem csak a Bob Martinra vonatkozik.
2014. júl. 23. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Köszi!

Nem lett bajuk szerencsére, csak megijedtem, mert olyan rossz véleményeket olvastam. De minden oké, és a bolhákat sem látom már!

2014. júl. 23. 22:00

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!