Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Mennyire káros a kutyára...

Mennyire káros a kutyára nézve, ha naponta margarint eszik?

Figyelt kérdés
A kutyának élete végéig gyógyszert kell szedni (napi 2x5-öt). Az esti adagot a tápban kapja, de a reggelit anyukám egy szelet kenyérrel adja, amit jó vastagon megken margarinnal és abba nyomogatja bele a tablettákat. Szerintem ez nem valami egészséges, de ő azt mondja, nem lesz ettől baja.
2013. nov. 6. 21:19
 1/5 anonim ***** válasza:
84%
hát a margarint embernek se adnám nem hogy kutyának, inkább vaj vagy zsír
2013. nov. 6. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
38%
A kutya is csak úgy működik, mint az ember, ezer dolog befolyásolja, hogy meddig él, és mennyi ideig marad egészséges, nem lehet kizárólag a kajára visszavezetni mindent. Az én előző kutyám 18 évet élt úgy, hogy kizárólag a Globus sejtésmájkrémet volt hajlandó megenni. Próbálkoztunk ezerféle táppal, házi koszttal, konzervvel, neki csak az kellett. Kezdetben kenyérre kenve ette, utána már csak magában falta. Soha semmi baja nem volt tőle.
2013. nov. 6. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
66%
Hát egy egész szelet kenyér kicsit soknak tűnik, a margarin meg feleslegesnek. Nálunk egy karika virsli vagy kis kocka párizsi szokott lenni a gyógyszeres kaja, az sem sokkal egészségesebb, de legalább kevés, és talán tartalmaz némi állati származékot is :)
2013. nov. 6. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:
44%
Baja nem lesz tőle, bár nem valami egészséges. Ha nem olyan nagyon vastagon keni akkor nem lesz vele baj, de én is feleslegesnek vélem az egész kenyeret. Elég ha kitépsz belőle egy keveset. Én mindig valami húsba nyomkodom. :)
2013. nov. 6. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
Nálunk macisajt illetve májkrém a menő :) Érdekes én is próbáltam margarint de csak lenyalogatta róla a cuccot aztán megérezte a gyógyszert.. Míg májkrémbe vagy macisajtba belenyomva jó mélyre észre se veszi
2013. nov. 6. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!