Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Mit gondoltok a Chappi kutyatá...

Mit gondoltok a Chappi kutyatápról? Nektek bevált?

Figyelt kérdés

#webshop! #Ahogy mondtátok #nem adom neki #Akármi is lesz #netről nem rendelek -.-
2013. aug. 24. 10:55
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:
85%

Ne... inkább vegyél pl. Brit Care-t.

Az állatorvosunk szerint a mi foxink csak azért nem nézett ki tőle rosszul, mert alapból egészséges fajta...


Hús 0%

Állati eredetű fehérje:4%

Fehérje: 27%


Még a google sem dobja ki.

2013. aug. 24. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 A kérdező kommentje:
és azt hol lehet kapni?
2013. aug. 24. 10:59
 3/25 A kérdező kommentje:

Amúgy apum most vett először és csak fél kg-es csomagolást/mert nem tudta,hogy fogja-e szeretni a kutyusom./

Adjam neki vagy ne?

2013. aug. 24. 11:00
 4/25 anonim ***** válasza:
5%
Én Friskiest adok az enyémnek, úgy tudom az olcsóbb és jobb is. Persze csak házi koszttal, igazi hússal !
2013. aug. 24. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/25 anonim ***** válasza:
95%

Vagy főzzél külön a kutyának csirke-marha belsőséget, csirkefarhátat, nyakat, lábat stb. Vagy adj minőségi kutyatápot, de ne ezeket a szarokat amiket a tv-ben hirdetnek.

Minőségi tápot legjobban teszed ha netről rendeled:

pl. tapfutar.hu, dogshop.hu

2013. aug. 24. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/25 A kérdező kommentje:

Házi kosztot is kap minden nap,anyu vagy én főzzük külön Neki.

A netről utálok rendelni,olyat nem tudnátok,amit egyszerű üzletekben is meg lehet venni?

2013. aug. 24. 11:11
 7/25 anonim válasza:
0%

Fél kg nem árt neki.

Én a kutyámnak mindenféle tápot vettem,és ezeket a pedigree,chappi,stb, nagyon jól érezte magát,az orvos is megdicsérte...

De csak az első pár napban ment neki,akkor is csak kis mennyiségben.

Én csak ajánlani tudom a chappit,mert az egyik ismerősöm kutyája azt kapja(persze házikoszt,konzerv,stb mellett) és 4 szépségversenyt megnyert.Szóval nem olyan rosssz minőségű,mint állítják egyesek...

2013. aug. 24. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/25 A kérdező kommentje:

Hát...mi is minden tápot megveszünk neki,persze először csak ilyen fél,1 kg-ket,hogy ha nem megy neki,ne vesszen annyi kárba....

Először csak pár darabot szoktunk neki adni,hogy lassan szokjon hozzá,nehogy rosszul legyen és hogy tetszik-e neki.

A tesóm már adott neki kb 5 szemet,nagyon tetszik neki....bár kicsit elbizonytalanítottak a kommentek.

Tudjátok,mindig is a legjobbat akarom a kutyámnak,már 5 éve...

2013. aug. 24. 11:19
 9/25 anonim ***** válasza:
92%

Figyelj, nem lehet mindenki tápszakértő azonnal, de hidd el, hogy a Chappi és hasonló, reklámozott társai egy rakás trágya tápok.

Nulla hústartalom, gabona dögivel (egy kutyának, aki nem baromfi??).


A kutyák megeszi, sőt némelyek istenítik, hogy mennyire imádja a kutyája...ízfokozó a titok, így szépen rákap a kutya

2013. aug. 24. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/25 anonim ***** válasza:
100%
Kb. olyan, mintha damilt cukorszirupban eltéve adnának el a közértben drága, desszertnek álcázva...
2013. aug. 24. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!