Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Másfél éves máltai kan kutyánk...

Másfél éves máltai kan kutyánk 1 éve szonbatiszta.1 hete az erkélyre tesz nekem reggelre egy csomagot, miután a férjem elmegy dolgozni. Vajon miért?

Figyelt kérdés
2014. júl. 25. 10:46
 1/6 XenoMorph válasza:
33%
mert talán szarnia kell?
2014. júl. 25. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

Értelmezni kellene a kérdést.

1 ÉVE SZOBATISZTA. Dackorszak, stb. Ilyenekre gondoltam, te nagyon okos.

2014. júl. 25. 11:02
 3/6 anonim ***** válasza:

Valami változott a rutinban? Későn viszitek le reggel vagy korán este? Férjed lett számára a falkavezér?

Lehet, hogy fáj valamije és nem akar le/kimenni hosszabb útra, ezért oda végzi el?

2014. júl. 25. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

"Valami változott a rutinban? Későn viszitek le reggel vagy korán este? Férjed lett számára a falkavezér?

Lehet, hogy fáj valamije és nem akar le/kimenni hosszabb útra, ezért oda végzi el?"


Reggel 8kor, délután 2kor és este 9 körül visszük.

Van egy tesója, ő 10 hónapos, simán kibírja.

Én arra gondoltam, hogy amikor a falkavezér elmegy itthonról, úgy gondolja, velem mindent megtehet, ezért ürít oda. Negyedjére csinálja ezt. 2 hónappal ezelőtt volt már ilyen, akkor a nappaliban volt egy kijelölt helye.

Kutyaiskolában tudnak segíteni? Én is gyakorlom vele a falkavezérséget. Ajtón én megyek először, be szintén én vagyok az első. Kaját utánunk kapnak, és úgy csinálom, mintha megkóstolnám a tálkájukban lévő ételt.

Nem fáj semmije, most voltunk 2 hete orvosnál oltáson, ott átnézték, meg azt észlelném.


1 hónapja lázas beteg volt, kitettünk neki pelenkát. Még úgy sem csinált oda, hogy már nagyon kellett neki. Ölben vittük le, pedig nem szabadott volna a fertőzések miatt (nyálelvezetője be volt gyulladva, és fel lett nyitva).


Röviden :) ennyi. Ha van valakinek jó ötlete...

2014. júl. 25. 11:39
 5/6 anonim ***** válasza:
Előzd meg.Vidd el,mielőtt a férjed elmenne.
2014. júl. 25. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

Utolsónak is köszönöm a "hasznos" választ. Te is zakértője vagy a témának, mint az 1.

Persze, szoktassam hozzá, hogy a megszokott 8 helyett 4kor viszem le. Persze.

Nem értitek, mire irányult a kérdésem, igaz?? No nem baj.

2014. júl. 26. 08:11

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!