Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Milyen kutyakompatibilis...

Milyen kutyakompatibilis kanapét tudnátok ajánlani?

Figyelt kérdés

Szeretnénk beújítani egy ülőgarnitúrával, ami egy sheltie mellett is tisztán tartható, ebben szeretném a segítségeteket kérni. Szerintetek bevállalhatunk teljesen fehéret vagy szürkéset, mint itt a képen: [link] ?

Milyen anyagot érdemes választani, amiből kijön a kutyaszőr? Mik a tapasztalaitok?

Köszönöm!


2014. júl. 25. 12:22
1 2
 1/11 A kérdező kommentje:
Bocsi, rossz képet linkeltem, erre gondoltam: [link]
2014. júl. 25. 12:23
 2/11 anonim ***** válasza:
Szerintem a bőr a legmegfelelőbb kutya mellett, hiszen abba nem tapad bele a szőr, azt a legkönnyebb tisztán tartani.
2014. júl. 25. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
szerintem is a bőr, meg ha napi szinten keféled a kutyád minimalizálni lehet a szörhullást
2014. júl. 25. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
a bőrrel egyszerűbb, de a szürkén talán nem lenne olyan feltűnő a szőr, engem a saját kutyám szőre biztos nem zavarna nagyon. a fehér szerintem felejtős, túl koszos lesz túl gyorsan és az viszont már csúnya.
2014. júl. 25. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
Textilbőr esetleg? Bőrt nem igazán szeretnénk, mert abba "beleragad" az ember ha ha izzad, télen hideg, kikopik, és meglátszódhatnak rajta a karomnyomok.
2014. júl. 25. 12:37
 6/11 anonim ***** válasza:

2-es vagyok.


Igen, nekem is ezért nincs bőr kanapém, többek között :D A textilbőr, textil is jó lehet, egy sötétebb mondjuk, vagy kb. olyan színű, mint a kutya szőre (bár ugye lehet több féle színű kutyád is, szóval.. :D ), és akkor arra egy pléd, amin ő fekhet, illetve napi porszívózás.

2014. júl. 25. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

A bőrt lehet tisztítani a legjobban, de viszont abban tud a legtöbb kárt is tenni. Ha csak párszor beleharap, szinte tuti hogy kiszakad, és általában ezek a bútorok nem 2 FT-ba kerülnek. A textilbe nem tud kárt tenni, ha erős anyagból van, legalábbis akkor nem ha csak néha rág, és nem azért mert nem foglalkoztok vele. Ahogy te is írtad a bőr szép, viszont télen, hideg, nyáron beleragadsz. Utálom, csak nézni jó, de haszálni nem.

Amit belinkeltél nekem tetszik és szerintem megfelelő is. Amúgy nem muszáj a kutyát felengedni a kanapéra, ha pedig nincs fönt akkor szinte tuti nem lesz szőrős. Ezek a mai szőrfelszedő hengerek nagyon jók, és ha rendszeresen fésülöd nem fog neki hullani a szőre olyan súlyosan, vedléskor pedig ne engedd a kanapé közelébe.

2014. júl. 25. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
ilyen anyagu van nekünk is, ahol a kutya fekszik, ott pléd van alatta. meglepően könnyű kiporszivózni, szerintem jó választás. én inkább a szag miatt takarom le, mert pléd nélkül sajnos valamennyi kutyaszagot bevesz.
2014. júl. 25. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Nekünk textilbőr van. Viszont én NEM engedem fel a kutyát a kanapéra, soha meg nem próbálta, pedig nagytestű és csak egyet kellene lépnie. Én szeretem, ha retkes lesz, csak letörlöm egy szappanos szivaccsal és annyi.
2014. júl. 25. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
hát igen igaz, a bőrkanapét nem mindenki szereti :) (én se, de ez van jelenleg). viszont nálunk azon a részen, ahol a kutya is fekhet, van egy pokróc, így mindenki jól jár. azt meg tudja, hogy pl. séta után koszosan még oda sem jöhet fel.
2014. júl. 26. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!