Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Van valakinek tapasztalata a...

Van valakinek tapasztalata a Furminator nevű kutyakefével kapcsolatban?

Figyelt kérdés
Labradorom van, nagyon hullik a szőre, és a hagyományos kefék nem váltak be, ezért gondolkodok ilyen Furminatoron, és érdekelnének a tapasztalatok...
2010. jan. 10. 12:35
 1/10 anonim ***** válasza:
Orvos nem látta ? Lehet valami bőrbetegséget kapott el.
2010. jan. 10. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Nem betegsége van, az orvos szerint a lakásban lévő meleg miatt. Egyébként te próbáltad? Elég húzós az ára, de megvenném, ha tudnám, hogy tényleg használ. Amúgy szőrhullás ellen egyéb ötlet?
2010. jan. 10. 13:35
 3/10 anonim ***** válasza:
Nagyon jó, minden kutya számára legyen az nagyon rövid szőrü annak is tökéletesen kiszedi a szőrét.
2010. jan. 14. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
nekünk is van, és bevált.
2010. jan. 14. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
Tökéletes. Nekünk maximálisan bevált, nekem labradorkeverékem van, drótszőrrel, de egyszerűen hihetetlen, mennyire jó dolgokat lehet kihozni abból a bozontból ezzel a kefével. Szerintem nyugodtan ruházz be, megéri az árát.
2010. jan. 14. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat, meggyőztetek :) már meg is rendeltem. Még a méreten gondolkodtam, hogy M-es, vagy L-es, de végül maradtam az M-esnél.
2010. jan. 15. 12:52
 7/10 anonim ***** válasza:
a "bevált" az mit jelent? nekem 2 beaglem van, imádom őket, de a kutyaszőr megkeseríti az életünket. mennyit szed ki? kb hány százalékkal csökken a szőrhullás?
2010. jan. 15. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Szinte teljesen. Persze nem egyik napról a másikra, de nekünk egy hét mindennapos használat után már nem jött szőr a kutyából. Azóta hetente használjuk, és alig-alig szőrözik a kutyus. Ja, német vizslám van :)
2010. jan. 15. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
hát én naponta fésülöm őket, de egy nap egy lábat, másik nap a hátát, harmadik nap a másik lábát... így nem nagyon hullatják a szőrüket. Én az M-es méretet javasolnám, mert az keskenyebb, azzal könnyebb pl. a lábon dolgozni. Én láttam az L-eset, de az talán csak a hátra jó, mert olyan széles...
2010. jan. 17. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Köszi a tanácsokat! :) megvettem, és tényleg használ.. Nem gondoltam volna, hogy tényleg ennyire jó... Azóta nem szőrös a kanapé :) :)
2010. jan. 24. 14:54

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!