Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Szeretnék venni a kutyámra...

Szeretnék venni a kutyámra egy szép, köves nyakörvet, de nem tudom érdemes-e, mert ahogy vakarózik lehet, hogy leesnének a kövek róla? Tapasztalat?

Figyelt kérdés
2010. jan. 10. 12:37
 1/6 anonim ***** válasza:
Én goldenemnek szép swarovskis nyakörve van( szolíd kis kövecskék. és potom 4000 volt) 3 éve használat alatt van. Egy kő se esett le róla! A minőség is FONTOS!
2010. jan. 10. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

Én is pont ilyen (állítólag) swarovskis nyakörvet néztem ki neki az egyik licites oldalon! Csak elég olcsónak találom ahhoz,mert az ő méretében (55cm) is csak 2000 ft...

Na de akkor megnyugodtam,talán az övé is ilyen strapabíró lesz! Köszi a választ!

2010. jan. 10. 12:55
 3/6 A kérdező kommentje:
Ja,most látom,hogy nagyon hangsúlyozza a minőségét,de hát ez semmit nem jelent,reklámozni tudni kell..:)
2010. jan. 10. 12:59
 4/6 anonim válasza:
A mi kutyánk a kik-ből kapott köves nyakörvet, hozzá pórázzal. Arról sem esett le még egy kő sem. És nagyon egyedi, mert a kövek tappancsot mintáznak :) Az árát nem tudom, nem mi vettük neki, de sztem 2-3000 lehetett a kettő.
2010. jan. 10. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Fressnapfba lehet kapni nagyon szépet, 3 éve az van és még mindig nagyon szép.
2010. jan. 10. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
A Swarowski köves nyakörv több ezer forintba kerül. Egyik ismerősömmel voltam venni, egy rövidebb nyakörvet vettünk, eredeti Swarowski, 25.000 forint volt. Szóval a pár ezer forintért kínált Swarowskis nyakörvek csak gagyik. Az eredetihez hologramos papírokat adnak.
2010. jan. 17. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!