Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Van egy nagytestű,17éves...

Van egy nagytestű,17éves keverék kutyám. Már 3. napja nem eszik semmit.3 napja érintetlenül dobom ki a kajáját. Miért nem eszik?

Figyelt kérdés
2014. júl. 25. 23:14
 1/3 anonim válasza:
66%
nem akarlak elszomorítani, de az én kutyámmal is ez volt, 15 éves volt, amikor 3-4 napig nem evett, lehívtuk az állatorvost, azt mondta, be kell vinni, hogy megnézze. bevittük, megvizsgálta, azt mondta, öreg már, csontritkulása van. megmondta, hogy vagy elalthatja, hogy ne szenvedjen, de mi nem egyeztünk bele, nem volt szívünk hozzá. aztán láttuk, hogy újabb 3-4 nap múlva nem bírt járni és inkább lehívtuk a dokit, hogy elaltassa... a lehető leghamarabb hívj állatorvost szerintem!
2014. júl. 25. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Mindenképpen mutasd meg dokinak! Nagytestű 17 éves? Gyönyörű kor :) Kevés nagytestű éri meg ezt a matuzsálem kort :) Nekem a bobtailom 15 éves volt, mikor elbúcsúztam tőle. Jobbulást a kutyusnak!
2014. júl. 25. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 sippara ***** válasza:
63%
17 éves, komolyan nem ér annyit, hogy a HARMADIK napja nem eszik, felkeress egy nyomorult állatorvost?
2014. júl. 26. 05:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!