Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Ha a német juhász keverék...

Ha a német juhász keverék nagytestű kutyánk vicsorog és morog rám, támadóállásba van és szabadon van mit tudok tenni hogy ne rontson rám, ha nincs megkötve? Hogy tudnék elfutni előle?

Figyelt kérdés
Ha esetleg engem akarna megtámadni. Tegnap a barátnőm keresztapját megharapta, pedig a kutya már régóta ismerte. És nem tudjuk miért lett agresszív a kutya amikor senki sem bántotta.
2013. júl. 4. 15:07
 1/7 anonim ***** válasza:
57%
Miért nem viszed kutyaiskolába? Egy jól nevelt kutyának ilyet alapból nem kéne csinálnia!
2013. júl. 4. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim válasza:
14%
Én el vinném valami kivizsgálásra nehogy valakit szét tépjen mert ezek a kutyák..valami rá jön még akár meg is ölhet valakit
2013. júl. 4. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

Ha egész életében egy láncon volt kikötve mégis mitől várod,hogy szeressen titeket???


Ha 10 évre bezárnának a szobádba,akkor te sem imádnád azt,aki ezt tette veled.


A kutya nem kerti dísz,hanem élőlény.Napi séta,minőségi étel,elengedve a kertben,sok játék.És persze nevelés.


Ezek kellenek ahhoz,hogy egy bármilyen fajtájú és korú kutya teljesen kiegyensúlyozott legyen....


Nem elfutni kell előle,hanem elvinni egy szakemberhez vagy kutyaiskolába.

2013. júl. 4. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Ha nincs megkötve?! Hát egyáltalán minek kell megkötve tartani egy kutyát? Emiatt van a probléma...
2013. júl. 4. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 mokkagyerek.blogspot ***** válasza:
Én úgy tudom, hogy ne legyen ebből harapás, először is a szemkontaktust teljesen meg kell szüntetni, nem szabad hozzá beszélni se, lenézel a földre, kicsit meggörnyedsz és hátrálsz lassan, nyugodtan. Így nem veszi kihívásnak. Én a helyetekben nem tartanám meg, elvinném egy menhelyre vagy odaadnám másnak, aki ért a kutyákhoz és megbízható, mert kétlem hogy az a kutya elkerülne bárhogy is kutyaiskolába, és ha így haladnak a dolgok, előbb altatjátok el, pedig még lehetne esélye.
2013. júl. 4. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 mokkagyerek.blogspot ***** válasza:
és futni semmiképpen se fuss, nem kell bekapcsolni a zsákmányösztönét. egy gyorsabb kutyát hosszú távon meg esélyed nincs lefutni
2013. júl. 4. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Mit kéne csinálni? Megmondom én neked.

VIDD EL SÉTÁLNI ÉS NEVELNI FOGLALKOZNI VELE !

Ennyi.

2013. júl. 5. 01:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!