Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Mit csináljak ez normális?

Mit csináljak ez normális?

Figyelt kérdés
tegnap reggel 10 kor volt a műtét 7 hónapos huskymat kipakolták teljesen és azóta nem ébredt fel nagyon aggódom hiába próbálom felkelteni de csak alszik levegőt vesz. ez normális vagy vigyem vissza

2014. júl. 26. 12:51
1 2 3
 21/24 anonim ***** válasza:

Én sem értem, nagyon gyanús. De végülis mindegy, történt, ami történt, vagy nem.

Tudtommal ha túlaltatják a kutyát, az záros határidőn belül elpusztul, nem marad életben még több, mint egy napig.

2014. júl. 27. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/24 A kérdező kommentje:
a doki azt mondta kómába esett és ezért nem ébred fel nem kértem boncolást arra már végkép nincs pénzem igy is 25e volt a műtét a szuri meg 3 ezer
2014. júl. 27. 17:46
 23/24 anonim ***** válasza:
képes volt pénzt kérni ezek után?
2014. júl. 27. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/24 A kérdező kommentje:
gondolom neki is ki kell fizetni az oltóanyagot de nem is foglalkozom inkább ezzel
2014. júl. 27. 21:57
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!