Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Miert vékony a németjuhasz...

Miert vékony a németjuhasz szuka kutyák? Tobbi lent

Figyelt kérdés
2014. júl. 27. 04:01
1 2 3
 11/27 anonim ***** válasza:
www.kepfeltoltes.hu
2014. júl. 27. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/27 A kérdező kommentje:

itt a foto remelem sikerült


[link]


[link]

2014. júl. 27. 17:13
 13/27 A kérdező kommentje:

[link]


itt egy másik kep

2014. júl. 27. 17:16
 14/27 A kérdező kommentje:

[link]



[link]


[link]



ezeket tudtam még csinalni igy jobban latszik

2014. júl. 27. 17:40
 15/27 anonim ***** válasza:
Háát nem valami jó képek, de az látszik, hogy egyáltalán nem kórosan sovány!!! Megpróbálok az enyémről mutatni, csak hogy megnyugodj!
2014. júl. 27. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/27 anonim ***** válasza:

[link]

[link]

Nagyjából látszik szerintem, hogy elég sportos alkat. De tudod mit, örülj neki, hogy szikárabb, vékonyabb, legalább nem lesz beteg, diszpláziás, legalábbis az elhízástól nem!

2014. júl. 27. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/27 anonim ***** válasza:

Kissé felhúzott has. Fotóról mintha kevés izom lenne rajta.

A bordái egy kicsit ki vannak domborodva. Nem tudom, hogyan etettétek, amikor még növésben volt.

Most mit adsz neki enni?

nem sovány , a képek alapján. De fotóról sosem lehet teljes valóságot megállapítani.

2014. júl. 27. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/27 A kérdező kommentje:
mikor hozzam kerult egy eves volt.pedigreen nevelkedett akitol elhoztuk azt mondta.en adtam neki neha neha most is adok de nem vagyok hive mert nem jo. vettunk neki minosegi tapokat vagy hasmenes vagy hanyas, volt pedig fokozatosan szoktattam a gyomrat hozza. van egy tap meg konzervek amit megszik de az olcsobbak erdekes mert ezektol semmi baja de nem is hizik.mostanaba eszik hazi kosztot is melle pedig sose ette meg csak a husfeleket.esetleg tudnatok segiteni abban hogy a leirtak alapjan igy mit tudnek adni amitol hizni tudna?
2014. júl. 28. 20:27
 19/27 anonim ***** válasza:
Nem sovány a kutyád. Nem látszanak a bordái. Az utolsó képen nem látszanak a csípőcsontjai. Ne akard hízlalni. Minél vékonyabb, annál később lesz neki ízületi gondja öreg korában. Vihetnéd futni, úszni, hogy izmosabb legyen.
2014. júl. 28. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/27 anonim ***** válasza:
Látom kérdező, hiába tettem fel képet az enyémről, te szakadatlan a magadét fújod, hiába mondják a többiek is, hogy nem túl sovány.Akkor etesd tésztával, majd jól elhízik és beteg lesz.
2014. júl. 28. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!