Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Miert vékony a németjuhasz...

Miert vékony a németjuhasz szuka kutyák? Tobbi lent

Figyelt kérdés
2014. júl. 27. 04:01
1 2 3
 21/27 A kérdező kommentje:
De lattama kepet meg is nyugtatott. Eszik tesztat is de ez az hogy hizlalo dolgoktol nem hizik.nem kover kutyat akarok csak meg egy 4 kg felszedjen. Futni szeret igen de uszni nem.mikor a tonal voltunk vele nagyon nehezen tudtuk becsalni.de mondjuk igen konnyeben mozog.en igy szeretem ahogy van csak azt gondoltam hogy valami baj lehet
2014. júl. 29. 08:47
 22/27 A kérdező kommentje:
Akkor inkabb azon leszek hogy izmosabb legyen.szoktam vele futni de hogy igy mondjatok keves akkor.naponta mennyiz fussak vele?
2014. júl. 29. 08:49
 23/27 anonim ***** válasza:

A tészta nem igazán a kutyagyomor kedvence. Megerjed benne.

Valóban izmos kutyát hús etetéssel lehet a legjobban elérni.

Kerékpározni van lehetőséged?

2014. júl. 29. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/27 anonim ***** válasza:
Igen, egyébként mikor én akartam hízlalni és sehogy nem ment, adni kezdtem neki nyers húst, baromfiból kacsát, meg nyulat, szarvast stb. Disznót csak főve szabad. És nagyon gyorsan felszedett, de nem hájt, hanem izmot.
2014. júl. 29. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/27 A kérdező kommentje:
husbol a csirket birja a gyomra a kacsatol hasmenese van a szarbasmarha pedig eros lenne neki szerintem.nagyon erzekeny aagyomra disznoz is ritkan kap mert felek . csirkebol milyen reszeket adjak neki?
2014. aug. 1. 07:30
 26/27 anonim ***** válasza:
Hát én inkább a csirkétől félteném!!! Nagyon allergizál. Adj neki nyulat, kacsát, libát, de nyersen!!! Akkor benne maradnak a tápértékek.
2014. aug. 1. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/27 A kérdező kommentje:
elvileg en azt hallotam nyers just nem lehet adni kutyának. o nem is eszi meg a nyers hust.megszavolja el is megy,vagy elveszi de lerakja.
2014. aug. 2. 12:13
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!