Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Vélemények a csepeli Alfa...

Vélemények a csepeli Alfa kutyaiskoláról? Olyan, mint a népszigeti, az is írhat, aki oda jár.

Figyelt kérdés
Szeretnénk járni oda agilityzni. Az agility mennyibe kerül? Nem írják a honlapon. Be kell lépni hozzá a klubba az engedelmes tanfolyam elvégzése után.
2010. jan. 10. 16:13
 1/5 anonim ***** válasza:
A Népszigetiek elég profik, de keverék kutyával sosem leszel náluk sikeres. Szóval érdemes oda járni, de megeshet, hogy tovább fogsz állni.
2010. jan. 31. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Köszi.
2010. febr. 2. 20:24
 3/5 anonim ***** válasza:

Nem értem ezt a keverék kutyás választ.Jómagam keverék kutyával járok a Népszigetre, és soha semmilyen hátrány nem ért, sőt. Az oktatók jó részének keveréke van, és a "sikeres" kutyák egy része is az. Ezt nem is tudom mi alapján gondolja, aki írta. A sikert nem a kutya fajtája, hanem a befektetett munka hozza meg.

Az Alfa kutyaiskolát olyan ember nyitotta, aki a Népszigetre járt. De ez önmagában kevés...

2010. febr. 25. 01:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Sziasztok!

Nővérem az amerikai staffordshire terrier kutyájával évek óta oda jár. Hordta kutya óvodába, alapfokot-középfokot is elvégezték. Jelenleg csak őrző-védő foglalkozásra szokta elvinni. Nekik abszolút pozitív tapasztalatuk van az Alfával szemben. Csak ajánlani tudják!

A klubszolgáltatás én úgy tudom, 6000 ft/hónap.

Ebben benne van az agility,dog-dancing,frisbee,őrző-védő,nyomkövetés. Valamint ajánlom, hogy nézd meg a fórumoukat (www.jovonemzedek.eu/forum) nagyon sok mindenről beszélgetnek ott. Nem tudom, a nővéremnek az iskolavezetővel szemben is csak pozitív tapasztalata volt. Mindig ott volt minden tanfolyamon, mindig segített nekik, bármilyen kérdésre szívesen válaszolt, előadásokat tartott, beszélgettek vele.. És igen, a honlapon tényleg fent is van,hogy az iskolavezető a népszigetiben tanult. A népszigetiről is csak jó tapasztalatunk van, oda viszont már saját kutyánkkal jártunk. Nekünk, ha nem lenne ilyen messze Csepel, mindenképpen az Alfába hordanánk. Úgy gondolom, a nővérem sokat mesél a suliról, szerintem nagyon jó suli, szeretik a kutyákat.

De mielőtt beállítasz a kutyáddal, hogy agilityzni akarsz menni, mindenképpen menj el szerintem előbb kutya nélkül, és mérd fel a terepet, ismerkedj beszélgess!

Jó tanulást! :)

2010. okt. 8. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:

Nekem nincs jó tapasztalatom az Alfa kutyasulival kapcsolatban. Én kutyaoviba jártam régen a kutyusommal az Alfába és az iskolavezető kutyája gyakorlatilag úgy megharapta az egyik kölyök kutyát, hogy az orvosoknak kellett összerakni. Az iskolavezető ezt azzal magyarázta, hogy az ő kutyája csak rászólt. Többet nem is mentem abba a suliba, mert féltettem a kiskutyámat. Na meg ilyen embertől nem is akarok tanulni.

A Népszigetet nem ismerem, de jókat hallottam róla.

2011. szept. 30. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!