Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Dohányzás a kutya mellett?...

Dohányzás a kutya mellett? Mit gondolsz dohányos gazdáról? Kutya nem lesz tüdőrákos, ha a gazdái mellette dohányoznak folyton?

Figyelt kérdés

Passzív dohányzás a kutyára is hat.

De a kutya nem lesz ettől beteg?


Azt mondta egyik dohányos kutyás ismerősöm, hogy "Ha nem tetszik a kutyának a füst, arrébb megy!"

Így boldogan cigizik a kutya mellett!


De akkor a gyerek mellett is lehet cigizni, az is amelyik tud járni, arrébb megy? Meg bárhol?



2014. júl. 27. 10:46
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem lakásban cigizni undorító dolog kutyával vagy attól függetlenül is. Nyílt térben meg nem hinném, hogy baja lenne a kutyának, főleg ha nem rá fújja a gazda a füstöt.
2014. júl. 27. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
100%
Lakásban tartom a kutyámat és dohányzom is (már leszokófélben..), de a lakásban nem dohányzom, kimegyek az erkélyre mindig. A kutya is kijön velem sokszor, de a füstöt sosem fújom rá, ahogy máskor sem.
2014. júl. 27. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
75%

Hát... én dohányos gazda vagyok, kövezzetek meg.

Nálam van egy kinti és egy kinti-benti kutya. A lakásban csak egy helyiség van, ahol lehet cigizni, az pedig a fürdőszoba (fürdés és egyéb tevékenységek közben pedig általában kizárom még a cicát is).

Mivel az egyik kutyám utál bent lenni, télen állítom, hogy több időt töltök vele,mint nélküle, ugyanis minden cigi legalább 10 perc labdázást vagy hógolyózást jelent...csak egy példa...

A dohányzás egyébként nem okoz rákot, viszont növeli a rákos megbetegedések esélyét. Nem ugyan az a kettő...

Aki parázik egy kis füsttől, az meg zárja el magát légmentesen és egyen csak biokaját, ugyanis a legtöbb élelmiszer szanaszét van pumpálva mérgező esetleg rákkeltő anyagokkal... Azt meg, hogy bio kaját egyen mindenki...nekem speciel se igényem, se pénzem nincs rá.

Ez is ugyanolyan kétoldalas dolog, de gusztustalannak tartom, hogy ezen is fröcsögni kell egymásra, mint a gyerek-és-vagy-kutya, vagy anyukák-vs-kutyások vagy kutyások-vs-kutyátlanok vagy felszademakutyaszart-nemszedemfelakutyaszart... Sokkal könnyebb lenne, ha elfogadná mindenki úgy a másikat, ahogy van... ha meg valakit annyira zavar az a minimális környezetszennyezés, költözzön a Himalájára...vagy zárja be magát egy bioburába...

2014. júl. 27. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!