Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Szerintetek mi baja lehet?...

Szerintetek mi baja lehet? Nagyon féltem!

Figyelt kérdés

Sziasztok!

A problémám a következő. Van egy 8 éves Amstaffom,kedden valami lett a szemével. Nem rég volt egy szem sérülése,azt hittem ismét az lesz a gond,ugyan az volt a tünet. Beszéltem az állatorvosunkkal,azt mondta kenjem egy hétig a múltkori kenőccsel,meg is történt,3 nap múlva javulni is kezdet. Ma ismét visszatért,de valami nagyon furcsa is történt vele.Jobb oldalt az arca (ott van gond a szemével is) olyan mintha le lenne bénulva. A férjem vette észre,nem tudja lihegésnél,és ivásnál "használni" folyik a nyála,és kicsit meg van biccentve a feje,és a szeme vérbe van. Kedve és étvágya a régi. Holnap reggel visszük a dokihoz.

Valaki tapasztalt már hasonlót?


Köszönöm !


2014. júl. 27. 19:42
 1/8 anonim ***** válasza:
69%
Nincs a kenőcsben érzéstelenítő? Monjuk elég extrém lenne, ha így elzsibbasztaná, de hátha.
2014. júl. 27. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Az kizárt, nem először használjuk. Soha nem volt semmi gond vele.
2014. júl. 27. 20:19
 3/8 anonim ***** válasza:

Esetleg érdeklődj itt:


[link]


Esténként szokott válaszolni a doki az oldalon, és hátha tud valami okosat mondani holnapig. Javulást a kutyusnak!

2014. júl. 27. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Köszönjük. Írtam neki!
2014. júl. 27. 20:54
 5/8 anonim ***** válasza:
Embereknél a szívinfarktunak vannak ilyen tünetei :S szerintem a lehető leghamarabb vidd állatorvosho, ez komoly gondnak tűnik.
2014. júl. 28. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Stroke-nak, bocsánat.
2014. júl. 28. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat. Ma voltunk dokinál. Arc ideg bénulása van,pont olyan mint az embereknél. Okát nem tudják. Szteroidos gyógyszert kaptunk és reméljük,hogy javulni fog.
2014. júl. 28. 20:33
 8/8 anonim ***** válasza:
Jobbulást, pont ezt írta neked az internetes doki is az oldalán. Remélem rendbe jön a szteroidoktól.
2014. júl. 28. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!