Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Van itt valaki akinek westie...

Van itt valaki akinek westie kutyája van?

Figyelt kérdés
Nemsokára fogok kapni egy westie kiskutyát és nem tudom, hogy mivel etessem. Ti mivel szoktátok?

2014. júl. 27. 23:29
 1/5 anonim ***** válasza:
Minőségi kutyatáppal mint minden más kutyát...Mire gondolsz, mivel etetnéd ha most az öledbe teremne?(ezt nem gúnyból írom, hanem kérdezem, hogy te mire gondolsz)
2014. júl. 27. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Azzal a táppal amit a tenyésztő javasol.

Csirke és csirkés táp kizárva. Allergia

2014. júl. 27. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Én ilyenre gondoltam:

[link]

[link]

2014. júl. 27. 23:51
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

Na ezeket felejtsd el, semmi tápértékük nincs, csupa ízfokozó és tartósítószer az egész.

Csak prémiumtáppal etess, pl. Acana, Orijen, Taste of the wild stb.

Ezeknek az ára viszont elég borsos, de vannak pénztárca barátabb prémium tápok is, ha ezekre nem telik. pl. Josera, Brit Care, Brit premium, esetleg a Premiere nevű táp a Fressnapfban


Kipróbálhatod a BARF etetést is, ez olcsóbb, viszont eléggé idő és helyigényes. Nézz utána.

2014. júl. 28. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Oké..Ez már rosszul kezdődik... :DDD Ilyen sz@rokkal nem etetünk mint a pedigree és társai..

Eukanuba

Hills

Ilyenekkel etetjük a kutyát :)

2014. júl. 28. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!