Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Hol lehet emberek részére...

Hol lehet emberek részére féregtelenítőt beszerezni? Van kutyánk és macskánk is, ők rendszeresen kapnak féregtelenítőt, de én még soha nem kaptam és kértem, de most szeretnék

Figyelt kérdés
2010. jan. 10. 20:08
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Gyógyszertárban biztos van.
2010. jan. 10. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
4%
Egyél sok fokhagymát, az féregtelenítő hatású.
2010. jan. 10. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim válasza:
100%
Csak az orvosod írhat fel
2010. jan. 10. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
47%
Orvossal kell felíratni, de embernek nem adnak megelőzésre, csak székletmintából kimutatott féregfertőzés esetén gyógyításra, mert elég erős gyógyszer. Egyébként ha mindig kezet mosol evés előtt, és nem nyalogatod az állataidat, nem kaphatod el a férgességet.
2010. jan. 10. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%

gyógyszertárban lehet kapni, kb. 1800Ft egy doboz az egyik fajtából.

Orvossal tudsz feliratni.

2010. jan. 10. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim válasza:
15%
Bármelyik boltban. Ugyanis a fokhagyma még a drága gyógyszerektől is 1000x erősebb féreghajtó! A férgek úgy UTÁLLJÁK a fokhagymát mint mi őket!
2010. jan. 10. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
47%

A férgesség tünete, hogy égtelenül viszket a végbélnyílásod, és olyan érzésed van szintén ott, mint amikor nagyon tekereg a gyomrod (úgy purtyog meg villámlik). Utóbbi a férgek mozgása miatt van.

Ha a kutyák és macskák rendszeresen féreghajtva vannak, és az ürülékükben nincs féreg a féreghajtást követően, akkor tuti, hogy nem vagy férges.

Szerintem felesleges a házi orvosoddal ezt a tortúrát végig csinálni.

2010. jan. 10. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%

vermox-nak hívják az emberi féreghajtót.

Írass fel a háziorvosoddal! (Vényköteles)Nincs benne semmi ciki. Mondd meg, hogy állandóan állatok között vagy és szeretnél. Ha széklet mintát kér akkor adjál neki.

De általában úgy van, hogy beveszed a gyógyszert és, csak ha találsz a székletben valamit akkor kell visszamenni.

Semmi szégyellni való nincs ebben. Én is szoktam bevenni, mert rengeteg állat vesz körül.

2010. jan. 11. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Mikor mi kértünk a dokitól, szó nélkül kiírta és nem kellett székletminta.

Nyugodtan mondhatod, hogy állatok vesznek körül és a biztonság kedvéért te is lekezelnéd magad.


Egyébként nem csak az állatoktól lehet elkapni, a féregpeték a porban, mosatlan gyümölcsökön, zöldségeken is megtalálhatók.


Nem véletlen, hogy a gyerekeket gyakran kell kezelni.

2010. jan. 11. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!