Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Mikor kell adnom a következő...

Mikor kell adnom a következő adag féregtelenítőt a fél éves Yorkimnak?

Figyelt kérdés

Voltunk az állatorvosnál és kaptunk 1 tabletta féregtelenítőt. Azt mondta a Doki, hogy csak egy negyedet kell adnom neki. De azt nem mondta, hogy a többit mikor kell a kutyának adni. Kérdeztem, de szerintem félreértett és azt mondta, hogy 3 hónap múlva.

Most utána néztem a neten, de ezt nem írták le konkrétan, hogy a többi negyedrészt mikor ekll odaadnom neki. Csak annyit, hogy felbontás után 4 hétig jó a szavatossága. Kérlek segítsen valaki!


Köszönöm!


2010. aug. 25. 11:00
 1/8 anonim ***** válasza:
Negyed évente kell féreghajtózni, de én kérdeztem az orvost, ha nincs gond, akkor félévente is elég.
2010. aug. 25. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
elvileg negyedévente javasolt, de mostanság van olyan orvos, aki a 2 havonta történő féreghajtást javasolja
2010. aug. 25. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Akkor kell beadni még a most kapott tablettából egy negyedet 2 hét múlva,ha most talász a székletében férget. Ha nem,akkor elég neki ez a negyed,csak 3 hónap múlva ismételd!
2010. aug. 25. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Ha nem találok a székletében férget, és 4 hét múlva lejár a tabletta szavatossága, akkor az mehet a kukába? És ha mondjuk 4 hét múlva találok a székletében férgeket, akkor azt már nem is adhatom oda neki, ugye?
2010. aug. 25. 11:38
 5/8 anonim ***** válasza:
4 hét múlva ha be van csomagolva a tabletta,száraz hűvös helyen van tartva akkor még odaadhatod,de 5-6 hét múlva már ne. Valószínű,ha most nem találsz a székletében férget,akkor 4 hét múlva sem lesz benne.
2010. aug. 25. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

Hát, remélem hogy tényleg nem. :)


Köszönöm a segítséget! :)



Szép napot!

2010. aug. 25. 12:00
 7/8 Akiteki ***** válasza:

Ha beadod a tablettát, másnap figyelni kell, hogy van-e benne féreg. Ha igen, akkor két hét múlva megint beadsz egy negyedet.

Ha nincs benne, akkor ráérsz 3 hónap múlva.

Később nem fogsz találni, mert a férgek nem jönnek ki csak úgy maguktól, ahhoz iszonyú férgesnek kell lenni egy kutyának.

Egy tabletta 200 ft, én inkább kidobnám a lejárt szavatosságút.

2010. aug. 26. 01:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Rendben! Köszönöm mindenkinek a válaszokat!!!
2010. aug. 26. 09:21

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!