Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Jó könyv a 101 kutya trükk c....

Jó könyv a 101 kutya trükk c. könyv?

Figyelt kérdés
Ezt nézegettem a neten, és megszeretném venni. Csak nincs sok írás róla. Milyen könyv? Trükköket lehet belőle tanítani a kutyámnak? Vagy van benne kutya nevelés is. Van akinek megvan a könyv? Vélemény róla?
2010. jan. 10. 20:25
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:

Szerintem egyáltalán nem jó a könyv. ÜL! FEKSZIK! PACSIT! stb. ilyen alap dolgokat a neten is nézhetsz. De gondolom nem fogod megtanítani a kutyát, amerikai focira, meg baseballra, vagy h tolja a bevásárló kocsit, szerintem 99%ban szar. Sajnos én is megkaptam a könyvet, hiába jeleztem, h más ajándékot kérek. de hát ez van.



Amúgy minden kutya könnyedén tanul, ha a gazdája érti a dolgát. pl az én kutyám 2 h ra alatt megtanulta az ugrást, a bang! Kukucs!Hopp! vezényszót, de tisztában kell lenni azzal is , h a kutyát mikor kell elkezdeni tanitani, és motiválni is tudni kell...

2011. dec. 13. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim válasza:

FANTASZTIKUS KÖNYV!


Oké, "parasztnyelven" is meg lehet tanitani a kutyának,h ül, fekszik pacsit stb. de ebbe a könyvbe tényleg normálisan írja le a szerző, hogy mit miért hogyan tanítsunk! Rengeteg képpel, kérdéssel, válasszal van tele, imádom!


Aki meg hülyeségnek tartja, hogy a kutya bevásárlókocsit tol, az ne tanítsa meg ;) Szerintem tök jópofa dolog, (valószínűleg nem a bevásárlásban fogom alkalmazni, hanem mondjuk bemutatókon stb.)

Ez a könyv nem azoknak való, akik megtanítják a kutyának, h ül, fekszik, pacsit és ennyi, hanem akik tényleg esetleg bemutatózni szeretnének, többet szórakozni az ebbel stb. :)


AJÁNLOM a megvásárlását, megérdemli az író, h megvegyétek!

2011. dec. 28. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
100%
2015. máj. 4. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim válasza:
Köszi utolsó!
2018. aug. 22. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!