Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Van valaki mondani hogy a...

Banyus :) kérdése:

Van valaki mondani hogy a gyennyes ill" fekélyes seb mitől van a kutyám vállán?

Figyelt kérdés
Szijjasztok! Nem tudom mitől lehet az a kutyámnak hogy a vállán eleinte egy nagy csomó nől, és utána kifakad, és egy gyennyes folyós seb marad a helyén mi utána be is gyógyul, állatorvos látta nem adott rá sennit ellátni nem látta el, csak annyit mondott hogy figyeljük, hogy ha elmúlik akkor semmi baj nincs. Meg jod al kezeljük neki. de már félek mert a második eset hogy ki jön újból neki, de el is múlik. Gondoltam olyanra hogy nem-e lehet az hogy valami megharapja. Gondolkoztam már valami állatklinikán is, ha van ilyen ebben az országban! Esetleg szakember tanácsát is elfogadnám? Vagy bárkiét hogy mit tudok tenni. Betegnek nem beteg a kutyám tőle nem lázasodik, eszik normálisan, kedve is ugyan az. Egy am. Staff-ról van szó.

2014. júl. 29. 02:39
 1/7 anonim ***** válasza:
Begyulladt szőrtüszőtől kezdve a bagócslárván keresztül sokminden lehet.
2014. júl. 29. 04:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Van valaki.Egy állatorvos.
2014. júl. 29. 08:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Mármint másik,nem akinél voltatok.Nincs elérhető távolságban komoly rendelő?
2014. júl. 29. 08:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Merre laksz?Hátha tudunk ajánlani megfeleőt.
2014. júl. 29. 08:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Nekünk bullterrier van ugyanezekkel a tünetekkel, elvittük dokihoz ( a harmadikhoz egy éven belül), kapott injekciót, egy hétig antibiotikumot kellett adni, és napi 2szer betadine és neogranormon a sebre. Szépen begyógyult a háta, az orvos pedig vérvételt javasolt, hogy kiderüljön, van-e valami betegség, ami kiváltja, vagy szimplán a szaporítás eredménye. Ami biztos, hogy a csirkére allergiás, de nem is kap csirkét, a tápban sincs.
2014. júl. 29. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Jász Nagykun Szolnok Megyében lakom.Magyarországon van olyan hogy bagócs lárva?neugranormon biztos hogy jó rá??féltem mert imádom nagyon..
2014. júl. 29. 23:26
 7/7 anonim ***** válasza:
A neogranormon fertőtlenít, hámosít, nyugtatja a bőrt. Nem lesz baja a kutyádnak tőle
2014. júl. 30. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!