Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Napi hány gramm kaját (milyen...

Napi hány gramm kaját (milyen jellegű kaja a legjobb) kell adni egy 5 hetes rottweilernek? Tejet adhatok neki?

Figyelt kérdés
2010. jan. 11. 08:16
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:

Szia!Első vagyok!Én is azért csodálkoztam....

Nekem bull terrierjeim vannak,de én 8 hetes korukig oda nem adnám őket!Nagyon sajnálom,hogy vannak olyan SZAPORÍTÓK,akik ezzel mit sem törődnek!És kérlek ne érts félre!Ez semmiképp nem a Te hibád!Kérdésedből ítélve kezdő kutyás vagy!De sebaj mindenki így kezdi!:)))Vegyél neki kutyák számára készített anyatejpótló tápszert!(Ilyet kapsz nagyobb állateledel üzletben pl:Fressnapf,Zoo Doom!,vagy olyan helyeken ahol állatgyógyszert forgalmaznak)De ha már leválasztották a kicsit :(((((((és nem szopik!Akkor mehet neki valami jó minőségű nagytestű kölyök kutyának való táp!!!!Ez fontos!Nagytestű kölyök!Persze ezek nem a Chappy meg a Pedigree és társai!Azok nem tartoznak a prémium tápok közé!Ilyet kell keresni,hogy Hill's,Royal Canin,Chicoppy,Eucanuba...De tudnod kell ,hogy ezek drágák!De az első fél-1 évben érdemes jobb minőséggel etetni!Mert ilyenkor fejlődnek a legjobban!Egy ekkora kutyának napi 3-4x kell ennie!És a tápon rajta van a leírás ,hogy mennyit!Remélem tudtam segíteni!!!Sok sikert!Ja és ha elhoztad egyből vidd el jó állatorvoshoz,állapotfelmérésre!

2010. jan. 11. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 A kérdező kommentje:

Köszönöm ,ez volt eddig a legjobb, hisz az elkerülhetetlen hogy ne 6 hetesen hozzuk el tehát megoldást erre az állapotra ez a válasz ad:)

Köszönöm.

2010. jan. 11. 19:21
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!