Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Most vettem egy bolognese...

Most vettem egy bolognese kiskutyát, a gond, hogy Pesten van, Most még én is Pesten vagyok (nyaralás). Busszal kellene hazamennem. Ha veszek neki megfelelő kutyahordozót felvihetem a buszra? És bírni fogja egyáltalán a hosszú utat?

Figyelt kérdés

#bolognese #busz #kiskutya #Kutya hordozó
2014. júl. 30. 09:32
 1/7 anonim ***** válasza:
Még ölben is elviheted.Milyen távolságról van szó?
2014. júl. 30. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Budapest-Makó
2014. júl. 30. 09:43
 3/7 anonim ***** válasza:
Vegyél neki hordozót. Lehet, hogy hányni is fog, ha nagyon megviseli az utazás.
2014. júl. 30. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Bírni fogja, bár ne kánikulában utazz! Víz is legyen nálad és itasd meg rendszeresen. Szerintem célszerűbb lenne egy BP-Szeged vonattal és csak a Szeged-Makó busszal. A buszról nem tudsz leszállni pisiltetni-kakiltatni, Szegeden viszont ezt elintézhetné amikor leszálltok a vonatról.
2014. júl. 30. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
51%
Pórázon, kézben felviheted, nem szükséges a hordozó csupán emiatt. Lehet, hogy hányni fog, arra készülj fel (talán emiatt jó lenne a hordozó), de én csak mérsékelten vagy egyáltalán nem itatnám, hogy legalább be ne pisiljen, hiszen kölyök még.
2014. júl. 30. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm mindenkinek a kommenteket, a hordozó mellett döntöttem :)
2014. júl. 30. 10:20
 7/7 anonim ***** válasza:
Utazás előtt nincs etetés. Így is lehet, az izgalom miatt nyálzani, netán hányni fog.Vigyél bőven papírtörlőt, a hordozóba csereanyagot, ha bepiszkolna.
2014. júl. 30. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!