Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Hogyan vegyem rá a kutyámat...

MYWYX kérdése:

Hogyan vegyem rá a kutyámat hogy este ne ugasson és hogy ne vigye el a lábtörlőt? A kutyám az értelmesebb fajtába tartozik és fiatal kora miatt is könnyű tanítani.

Figyelt kérdés
2014. júl. 30. 10:40
 1/9 anonim ***** válasza:
Megtanítani apportírozni vagy frizbizni, lefekvés elött 10 perc és mindketten alszotok, mint a tej
2014. júl. 30. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
frizbizni biztos nem fog mert ha dobok neki valamit arra már sunyít . szerintem ez az előző gazdálya miatt van. a másik az mi akar lenni? de szerintem akárhogy fárasztom a kutyát bővem marad erelye lábtörlőt rágni
2014. júl. 30. 11:21
 3/9 anonim ***** válasza:

"szerintem akárhogy fárasztom a kutyát bővem marad erelye lábtörlőt rágni"

Ezt csak gondolod, vagy próbáltad? Napi séta, tanítás, nevelés megvan? Valami sportolás-szerű, tényleg fárasztó dolgot csinálsz vele?

2014. júl. 30. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Hát pedig lekéne jobban vezetni az energiáját, mert ha lelenne akkor aludna este nem tombolna, lefekvés előtt menjetek el futni, akár ugy hogy te biciklivel, ő meg fut meletted.
2014. júl. 30. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Az apportírozás, amikor eldobsz valamit és a kutya visszahozza. Ha kell kérj segítséget, ezt nagyon szokták szeretni.


Én biciklizek a kutyákkal, az is jó, de nagy fegyelem kell hozzá mindkét részről (kutya is ember is). A kutya jobb oldalon a pedál mellet fut (és boldog, hogy a Gazdával futhat)

2014. júl. 30. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
a kerékpáros kutyafuttatás jó lesz mert pórázon remekül viselkedik. pont olyan tempóban megy ahogy én
2014. júl. 30. 12:48
 7/9 anonim ***** válasza:
Vegyél neki rágókát,vagy olyan fogtisztítót,hátha :) ....
2014. júl. 30. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Csak ne betonon futtasd, mert nem tesz jót az ízületeinek.
2014. júl. 30. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
ok
2014. aug. 3. 14:21

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!