Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Kinek könnyű szaporodni a mai...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kinek könnyű szaporodni a mai világban és milyen dolgok könnyítik meg? Miért sok az egyedül élő fiatal?

Figyelt kérdés
Az a tapasztalat, hogy minél okosabb valaki és minél műveltebb annál kevesebb gyereket vállal (néha egyáltalán nem is vállalnak).

2013. okt. 1. 04:09
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
74%
Mert a cigányok "elszívják" előlünk a levegőt!!! ha érdekelne, h mire értem akkor kifejthetem neked bővebben is.
2013. okt. 1. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
85%
Az okos, művelt ember tervez, nem a semmire vállal gyereket, illetve hallott már a fogamzásgátlásról is. A cigányoknál, fehér cigányoknál ennek az ellenkezője áll fenn, nem előítélet, nem rasszizmus, tapasztalat.
2013. okt. 1. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
0%
#1 és 2! Nektek minden alkalom, kérdés jo egy kis cigányozásra? Mindenröl csak az jut eszetekbe? Még szerencse, hogy nem vagytok rasszisták!
2013. okt. 1. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
96%
Az okos ember rájön, hogy nem kell szaporodni :) Mert ez egy szar hely, tele paraszttal. ;)
2013. okt. 1. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
100%
3-as, nem ismersz, nem tudod milyen válaszokat szoktam adni, úgyhogy erről ennyit. Ehhez a kérdéshez pedig szorosan kapcsolódik a téma, akár tetszik, akár nem.
2013. okt. 1. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
22%

Kérdező, vajon puszta véletlen ez, hogy minél értelmesebb, okosabb valaki,annál kevesebb gyereket vállal? Szerintem eléggé magáért beszél: akinek van esze, messzire kerüli a párkapcsolatokat.

A mai világ önmaga karikatúrája, kifordult és szar. Józan, felelősségteljes ember nem vállal ide gyereket.

9:24, ha ennyire véded őket, nosza, költözz oda melléjük, meglátjuk 1 hét múlva mennyire leszel ekkora cigóimádó. A mínuszt helyből kaptad is.

2013. okt. 1. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
71%

"Szerintem eléggé magáért beszél: akinek van esze, messzire kerüli a párkapcsolatokat."


Ezzel magadat próbálod vigasztalni, amiért nem tudsz összehozni egy őszinte, szeretet/szerelem által vezérelt párkapcsolatot, mert a kutyának nem kellesz? :) Just askin'

2013. okt. 1. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
17%
15:10, a te fajtáddal egyetlen értelmes pasas se akarna semmit összehozni. A tények mindenesetre engem igazolnak, hiába rúgkapálsz itt ellenük.
2013. okt. 1. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
37%
Én csak egy kérdést tettem fel neked, te viszont rögtön a személyemet próbálod itt elemezni. Ha akarnál, akkor sem hozhatnál velem össze semmit, mert van barátom. Nem érdekel, hogy normálisnak titulálod-e akár az én akár az ő fajtáját, de az tény, hogy szeretjük egymást és őszinte kapcsolatban élünk - erre pedig a kommnted alapján neked semmilyden nővel nem lesz lehetőséged ilyen hozzáállással. :) Tessék, ez a különbség az én fajtám és a te fajtád között.
2013. okt. 1. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
25%

Fú de nagy veszteség, aztaaa...most aztán csavarni lehet a párnámból a könnyeket, vödörbe. Ha azért nem kellek a kutyának se, mert nem vagyok Justin Bieber, meg nincs havi másfélmillás fizetésem, akkor én járok jobban ha nem jöttök össze velem :D

És az a szomorú hogy meg sem próbáltok kilépni az árnyékotokból, hanem minket nyomilúzereztek. Így még az se jönne össze veletek, aki actually gazdag és egy normális nőtől nem sajnálná a pénzt...

2013. okt. 1. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!