Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Fiatal meleg/bi srácok nektek...

Fiatal meleg/bi srácok nektek mennyire könnyű az ismerkedés?

Figyelt kérdés
20 alatt.
2014. febr. 1. 18:17
 1/5 anonim válasza:
Interneten viszonylag könnyű, de nagyon nehéz értelmeset és olyat találni, aki tartósat szeretne, nekem ez 3 év után sikerült.
2014. febr. 1. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Olyan könnyű, mint az idősebb korosztálynak.

Én 1éve ismerkedek.. sok negatív élményem volt. Társkeresőkkel szemben hiú voltam azt hittem oké lesz minden.. ha találtam is környékbélit csak fölösleges fejfájást okoztam magamnak.. aztán itt a gyakorin ismerkedni kezdtem, s lett rengeteg értékes barátom. Igaz, sajnos egyikőjükkel sem találkoztam még, de fogadok jövő ilyenkorra már párkapcsolatban leszek.. ha nem akkor pontosan úg lesz mint kedves előzőnél, hogy 3év után biztosan sikerülni fog.

20F

2014. febr. 2. 07:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

20 felett se könnyű, legalábbis tapasztalatom szerint. Neten lehet nézelődni, de kevés a normális srác.

24/F

2014. febr. 2. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

Iszonyatosan nehéz egy igazán megfelelő szerethető (tartós kapcsolatot akaró) srácokkal találkozni. Sokszor úgy tűnik, hogy nincsenek ilyenek, de mások mondják, hogy vannak.

Nagyon kitartónak kell lenni, hogy az ember találjon olyat, aki számára megfelelő.

25 vagyok, a barátom 26, és ő még soha nem volt senkivel, mert nem talált még olyat, akivel hosszú távon együtt tudott volna lenni, szerintem 20 alatt is hasonló a helyzet.

Nagyon sokan csak szexet karnak, nem tartós kapcsolatot.

Nagyon kitartónak kell lenni.

2014. febr. 3. 00:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:

nem egyszerű:D

nálam általában úgy van, hogy valaki nagyon tetszik, jól elvagyunk de semmiről se tudunk beszélgetni VAGY jót beszélgetek vele, de sajnos nem tetszik:DD

2014. febr. 4. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!