Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Milyen tapasztalatokkal...

Milyen tapasztalatokkal rendelkeznek a Beagle Gazdik, akik esetleg tömbházban tartják?

Figyelt kérdés
Első háziállatom lenne, és nagyon megoszló véleményeket halottam arról hogy tanítható vagy nem a tömbházi élethez egy Beagle
2014. júl. 30. 12:41
 1/9 anonim ***** válasza:
33%
Nekem soha nem volt Beagle-m, de a szomszédomnak igen, amíg panelban laktam. Szenvedett, neveletlen volt, és látszott rajta, hogy szabadulni akart. Én nem ajánlok egy olyasféle vadászkutyát lakásba, mint a Beagle. Egyébként több ilyet is ismerek, mondjuk ezek függhetnek a gazda tapasztalatlanságától is. De első kutyának amúgy sem ajánlott, lakásba meg végképp nem.
2014. júl. 30. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 Imola Ágnes ***** válasza:
45%
nem ajánlok én sem beaglet első kutyának. Tapasztalt gazdával, aki rendszeresen fárassza, és foglalkozik vele, nem gond a lakásban tartás, de nem első kutya kategória.
2014. júl. 30. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
76%
Minden kutya tartható lakásban amennyiben megfelelően le van mozgatva. Napi többszöri séta és foglalkozás. De nem a séta a lényeg, hanem a szabadon futkározás. Viszont rengeteg nevelés mellett tarthatsz beagle-t lakásban máskülönben a fejedre nől. Keresd fel a fajtamentést ők meg tudják mondani melyik a sok beagle közül alkalmas arra, hogy panelban tartsd.
2014. júl. 30. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
A szomszédomnak az van, de kertes házban vagyunk mi is meg ők is. Úgy hallottam én is, hogy nagyon neveletlen és, hogy nehéz betanítani. Válassz inkább egy tacskót. Nekem is az van és nagyon engedelmes már most 8 hetesen. :)
2014. júl. 30. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Értem. Köszönöm a segítséget
2014. júl. 30. 12:51
 6/9 anonim ***** válasza:
sajnos kb 5 lakik a közelemben mind idegbeteg, nincsenek megnevelve
2014. júl. 30. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
Itt favorit kutya, de az összes idegbeteg, húzza a gazdáit, sose engedik el őket, mert elfutnak a világ végére.... Sajnos az a kutya fajta, aki kicsinek írtó cuki, de elfelejtik, hogy egy vérbeli vadászkutya válik belőle.
2014. júl. 30. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

A szomszédaid nagyon nem fognak szeretni....

Ez a kutya nem ugat, vonít. Iszonyat hangosan és sokszor.

Egy közeli ismerősömék társasházban tartanak beaglet, napi 3-4 órát is lent vannak a kutyával, mégis tele van energiával. Ha elengedik a pórázról és szagot fog (gyakran), megy az orra után, nem hallgat a gazdájára.

Olyan embernek nagyon nem való, akinek nincs érzéke a kutyákhoz, mert rettentő makacs fajta, nagyon nehéz a nevelése.

2014. júl. 30. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
0%
A beagle ideális lakáskutya, nem is barja a kertben egyedül tartást. Nem ugatós, és igaz, hogy makacsa, de nevelhető. 16 éve tartok beagleöket panelban soha nem volt gondom velük.
2014. aug. 2. 03:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!