Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Másfél eves gyerek mellé kan...

Másfél eves gyerek mellé kan vagy szükséges rottweiler t erdemes venni? Természetesen kölykök vennek.

Figyelt kérdés
2014. júl. 16. 23:19
 1/8 A kérdező kommentje:
Szukseges helyett szukat akartam irni.
2014. júl. 16. 23:20
 2/8 anonim ***** válasza:
Ivartalanítva nincs akkora különbség köztük. Az ivartalanított kan sem próbálkozik annyira dominálni. Ha a gyereket megtanítjátok állattal bánni és nem hagyjátok egyedül a kutyával akkor nem lehet baj. Kölyök korában figyeljetek rá, mert ebben a korban a gyerekek nagyobb veszélyt jelentenek a "kis" állatokra mint fordítva. Ha nem hagyjátok, hogy bántsa a kutyát akkor nem lesz baj később sem, mert jól összeszoknak.
2014. júl. 16. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 Imola Ágnes ***** válasza:
86%
Csak akkor vegyetek rotit, ha tudjátok kezelni. És első körben egy nyugisabb szukát ajánlok, de ivartalanítsátok azt is.
2014. júl. 17. 07:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
75%
Kisgyerek mellé nem ajánlanám egyiket sem.Amúgy ivartalan kan,vagy szuka.
2014. júl. 17. 08:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
en nem ítélem el ôket szerintem helyes nevelés mellet meg foleg hogy a gyerekkel. nol fel egy 9 hetes kiskutya nem lesz baj en iskolástattnam is .tudjuk persze volt már roti nk régebben. semmi gond nem volt vele. emberszerteto barátságos kutya volt. es teljesen nyugodt es az illatos út ról mentettuk ot nem is tenyésztőtol vettuk. bar akkor még nem volt még a kisfiam
2014. júl. 17. 08:54
 6/8 anonim ***** válasza:
100%

Tudnám, minek pofázik bele, aki nem ért hozzá...

A rotik kimondottan gyengédek tudnak lenni a kisgyerekekkel, ha megfelelően vannak nevelve. Ha meg volt már rotitok, nyilván tudjátok, hogy nem a legegyszerűbb eset, de tapasztalattal és kutyasulival kétlem, hogy gond lenne. Mindenesetre vagy egy szukát vagy egy kevésbé domináns kant javasolnék, és természetesen csak tenyésztőtől, törzskönyvvel. Ha lehetőségem lenne, csak a Sirocco kennelből vennék.

2014. júl. 17. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Persze mi is törzskönyveset szeretnenk. De mi nekunk nem volt gond a menhelyes kutyussal sem.csak ugye a kisgyereket nézve veszünk olyat. Nagyon szeretik a gyerekeket nem kell elítélni igen egy fajtát sem.nevelés kérdése a kutyák nem maguktól lesznek olyanok.
2014. júl. 17. 19:41
 8/8 A kérdező kommentje:
Nekunk volt fogunk lattam hogy oviba hogy csinaltam vele mit tanítottak en át tudom az ivott lépni es ha rokon az idő. Akkor viszem a suliba. Igazabol kant szeretnek ugy lehet kan hogy ki ivartalanitjuk?
2014. júl. 17. 19:44

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!